Zmrazené maliny - jednoduchý recept na zimu. Mohu zmrazit maliny cukrem?

Zmrazené maliny

Zmrazené maliny jsou nejjednodušší způsob, jak sklízet tento cenný a léčivý bobule na zimu. V naší době se rozšířilo nejen zmrazení bobulí a ovoce, ale také zeleniny..

Složení: malina
Čas do záložky: Léto


Nic není snazší, než dát maliny do čistých plastových sáčků nebo mrazících nádob. Díky tomuto zamrznutí si bobule po odmrazování zachovává nejen všechny své vlastnosti a kalorie, ale také svůj tvar. Je lepší rozmrazit maliny předem jejich přenesením z mrazničky do chladničky. Zmrazené maliny se používají k výrobě zimních domácích kompotů, různých náplní do koláče, k výrobě lahodných sladkých dezertů, ráno s ovesnou kaší nebo tvarohem nebo jen k čaju, jako léčivé bobule.

Jak zmrazit maliny

Fotografie. Jak zmrazit maliny

Mnoho lidí se ptá: „Je možné zmrazit maliny cukrem?“ Odpověď: "Můžeš." Jednoduše, v tomto případě musíte bobule předem smíchat s cukrem a po rozpuštění cukru vložte maliny do jednorázových plastových kelímků nebo nádob. Při tomto způsobu zmrazení se stejně jako v předchozím případě zachovají prospěšné vlastnosti malin, ale bobule ztratí tvar čerstvých bobulí. Nevýhody této metody bych také přičítal skutečnosti, že maliny ve směsi s cukrem zabírají v mrazáku větší objem. Takto lze čerstvé maliny zmrazit s cukrem nebo bez cukru..

Zmrazené maliny

Fotografie. Zmrazené maliny

Malina velmi užitečná a aromatická bobule s příjemnou sladkou a kyselou chutí. Maliny zmrazené doma, které si zachovávají všechny vlastnosti čerstvého bobule, jsou v zimě běžnou léčivou pochoutkou a v mnoha kulinářských recepturách jsou užitečné aromatické přísady..

Zmrazené maliny

Obrázek. Zmrazené maliny


Podívejte se na podobné recepty

» » Zmrazené maliny - jednoduchý recept na zimu. Mohu zmrazit maliny cukrem?