Čerstvé jahody na zimu

Sezóna čerstvé jahody Je to skvělá příležitost pro hostesky k diverzifikaci stravy své domácnosti, protože můžete vařte čerstvý jahodový kompot, připravte si různé dezerty.

Čerstvé jahody na zimu

Ne každý ví, že čerstvé jahody lze také použít k bělení zubů. Důvodem je skutečnost, že tento lahodný bobule obsahuje velké množství kyseliny jablečné. Samozřejmě to nemůže nahradit profesionální bělení zubů, pokud máte zájem o bělení zubů v Petrohradě, pak kontaktujte zavedenou zubní kliniku. Zde nejen upravíte barvu, ale budete moci dostávat i vysoce kvalitní ošetření zubů.
No, řekneme vám to, jak udržet čerstvé jahody na zimu se takový blank z červeného bobulí stane skutečnou „vitamínovou bombou“ v zimním chladu, mnohem užitečnější než obvykle Jahodová marmeláda.

Musíte vzít 1 kg zralých vybraných jahod a opláchnout je v cedníku pod tekoucí vodou, poté zlikvidovat bobule na čistém ručníku.
Skleněné nádoby sterilizujte s objemem 0,5 litru a naplňte jahodami, zakryjte cukrem (pro daný počet bobulí potřebujete 2 kg cukru). Naplněné plechovky umístěte mírně pod úhlem - do otvoru plechovky potřebujete přímé sluneční světlo. Světlo a teplo způsobí, že bobule mízou a cukr se začne rozpouštět. Nezapomeňte změnit polohu plechovky, protože slunce bude cestovat po obloze.
Svařte plechovky vařenými víky a skladujte na chladném a tmavém místě.
Podívejte se na podobné recepty

» » Čerstvé jahody na zimu