Zmrazené jahody, jednoduché recepty, jak zmrazit jahody a co vařit ze zmrazených jahod.

Zmrazené jahody

Zmrazené jahody jsou nutností v ledničce pro každou hospodyňku, která ráda vaří různá lahodná jídla mimo sezónu (koláč, koláč, kompot nebo jiný lahodný dezert) se zmrzlými jahodami.

Složení: Jahoda, cukr
Čas do záložky: Jaro, Léto


Pokud jste už snědli spoustu krásných čerstvých červených bobulí a chcete si udělat skvělý doplněk dezertů na zimu, pomůže vám s tím tyto dva jednoduché recepty s fotografií s fotografií..

Čerstvé jahody

Fotografie. Čerstvé jahody

Jako vždy začneme tím, že bobule je třeba oloupat a omýt. Vložte cedník a nechte vodu mírně proudit. Oloupejte a roztřiďte bobule podle velikosti.

Velké čerstvé jahody jsou zmrazené celé, bez cukru. Bobule musí být uspořádány v řadě vedle sebe a v této formě zmrazeny. Když jsou úplně zmrazené, zmrazené jahody rychle složte do samostatných sáčků po částech a vložte je zpět do komory.

Zmrazené jahody

Fotografie. Zmrazené jahody velké

Co vařit se zmrzlými jahodami? Proto je ideální pro zdobení dortů a zákusků..

Střední a malé jahody jsou vynikající náplní pro koláč nebo palačinky a palačinky.

Jak postupovat v tomto případě? Jak se připravuje zmrzlina s cukrem? Snadnější než kdy jindy.

Zmrazit jahody

Promyté a tříděné jahody se umístí do mísy nebo pánev a pokryjí se cukrem. Poměr by neměl být větší než 1: 1, tj. Neměli byste brát více cukru než jahody. Kolik? Záleží na vkusu vaší rodiny a na vás osobně. Nyní zbývá promíchat a rozpustit cukr.

Zmrazené jahody

Nyní, Jahoda v cukru, umístěné po částech do jednorázových kelímků, sáčků nebo jiných nádob k zmrazení a zaslané do mrazničky.

Zmrazené jahody

V mrazničce se zmrazené jahody (s cukrem i bez cukru) skladují po dobu až 6 měsíců. Je nejlepší rozmrazit jahody v lednici. Optimální čas je v noci. Při odmrazování si plody zachovávají všechny své prospěšné vlastnosti..

To jsou jednoduché recepty a nyní znáte všechny jemnosti, jak správně zmrazit jahody. No, co vařit ze zmrazených jahod, myslím, že už se sami rozhodnete.


Podívejte se na podobné recepty

» » Zmrazené jahody, jednoduché recepty, jak zmrazit jahody a co vařit ze zmrazených jahod.