Dýňová a jablečný džem v multicooker philips hd3039.

Tento džem lze připravit na podzim, kdy je dýňová sklizeň zralá a stále existují šťavnatá jablka. Obzvláště užitečné a jako tato pochoutka pro děti, jam vypadá pyré, stačí ji jíst lžičkou s palačinkami, palačinkami, rolkou. Můžete také připravit dort, koláč s tímto džemem. Dýně, stejně jako jablko, se dobře vaří, a když je nakrájena, džem se zdá být silný, ne tekutý. Můžete také vařit na kousky, jak chcete. Používáme pomalý vařič, aby se džem nespálil. Ale nemůžete uvařit spoustu takových pochoutek, z toho může vytéct šťáva z jablek a dýní.
K výrobě dýně a jablečného džemu v pomalém hrnci podle tohoto receptu s fotografií potřebujeme 2 hodiny, výtěžek produktu je 700 mililitrů.


Ingredience pro výrobu dýně a jablečného džemu

Složení:
- chutné dýně se sladkostí - 400 gramů,
- zimní jablka - 500 gramů,
- sušená bazalka - 1/2 lžičky,
- cukr - 500 gramů.

Dýně a jablka jsou hlavními ingrediencemi džemu. Dýně mohou být jakéhokoli druhu, hlavní věc je, že je sladká a zralá. Jablka jsou také podle vašeho vkusu, jsou sladká, kyselá, cokoli chcete. Mám zimní jablka, ale stále vaří rychle a dobře a chutnají velmi sladce a aromaticky. Takže si můžete koupit jakýkoli druh jablka na marmeládu.


nakrájená jablka
Umyjte jablka a dýně, nemůžete loupat první, jen je nakrájejte na velké kousky, jako je tomu u kompotu. Nalijeme je do multikamer. Pokud vaříte džem na kousky, pak oloupejte jablka a my budeme i nadále brousit mixérem, takže slupka nebude překážkou..řez dýně
Dýně nakrájíme na polovinu, nabereme semena a umyjeme. Můžete ji také nakrájet na několik kusů, takže je vhodné je čistit. Odřízněte kůži z dýně. Pak buničinu nakrájejte na kousky.


přidáme cukr, bazalku
Nalijte dýně na jablka, protože jim trvá déle.
Plníme je cukrem a přidáme sušenou bazalku pro chuť. K marmeládě nemůžete přidávat koření nebo naopak, přidávat skořici, badyán, máta, ořechy, citrusové plody.


vařte 1 hodinu
Zapneme vícebarevný ovladač a uvedeme jej do režimu Quenching. Nemusíte nic míchat. Zavřete víko a počkejte 1 hodinu.
Po chvíli otevřete vícebarevník.


brousit mixérem, dokud nebude hladký
Nalijte džem do kastrolu a dejte ho do mixéru. Nalijeme džem zpět do mísy, nepoškozili jsme ho. Zapneme další džem na 5 minut dušení.


dát do sklenic, srolovat
Po chvíli ji nalijte do malých skleněných nádob a zkroucením nebo srolováním víček.
Dýně a jablečný džem v pomalém sporáku je připraven!


Dýňová a jablková marmeláda ve vícevrstvém Philips HD3039.
V zimě na vás čeká zdravá a chutná sladkost. Je stejně snadné se připravit a dýňová marmeláda s citronem a ořechy.


recept na dýňový a jablečný džem v multikameru Philips HD3039.
Podívejte se na podobné recepty

» » Dýňová a jablečný džem v multicooker philips hd3039.