Domácí západy slunce

Nejúrodnější čas na to domácí švy na zimu, je to samozřejmě léto a podzim, v této době jsou zahrady plné šťavnatého ovoce a v postelích dozrává zelenina. Kromě toho, pokud máte volný přístup ke zelenině a ovoci, nebude pro ně zbytečné zásobovat se na zimu, lze to provést zmrazením, mořením, konzervováním. 

Domácí západy slunce

Každá paní má své vlastní švy domácí recepty, a všichni se snaží, aby to bylo chutné a lepší, jak je to možné, ale někdy, kvůli porušení receptury nebo jiných faktorů, víko může začít bobtnat na uzavřené nádobě, což znamená, že se konzervace zhoršila.

Hlavní věc je, když ano domácí švy, Nádoby řádně umývejte, dokud nejsou lesklé, měly by být dokonale čisté. Při mytí je však nejlepší nepoužívat chemikálie, ideálně vyčistit sklenice jedlou sódou, můžete je otřít alkoholem. Sterilizace není nutná, pokud do sklenice vložíte čerstvou zeleninu nebo ovoce, nádoba se zahřeje sama, když několikrát nalijete vroucí vodu na její obsah.

Když ano nakládané okurky s paprikou, přidáváte ocet, nejčastěji zabraňuje kvašení, ale v některých případech, pokud byla použita shnilá zelenina, nezachrání vás tím, abyste nafoukli víčko.

Domácí západy slunce

Ale když ano zimní domácí saláty, nejlepší je nalít ocet přímo do sklenice než do vroucí marinády.


Podívejte se na podobné recepty

» » Domácí západy slunce