Ruské koláče: tradiční recepty

Pokud si chcete užít chuť aromatických a čerstvých pečených výrobků, ale nejste s těstem „přáteli“, nespěchejte, abyste se rozčilovali - dodání koláče vám poskytne lahodné pochoutky připravené pouze z nejčerstvějších produktů..

Ruské koláče: tradiční recepty

No, pokud máte rádi chuť na těsto, nezapomeňte na pirogi499.ru přesto, protože se může stát, že nezvaní hosté jsou téměř na prahu a v domě se válí. V tomto případě budou horké koláče výbornou cestou z této obtížné situace. Připravili jsme pro vás výběr receptů na ruské koláče - nezapomeňte je upéct a potěšit vaši domácnost.
Puff
Rozlomte 3 kuřecí vejce do mísy, nalijte do jedné a půl šálku vody, do které se dříve rozpustí 3 velké lžíce cukru, nalijte do půl sklenice vodky, přidejte půl lžičky soli a vše důkladně promíchejte. Přidejte 900 g mouky po kouscích a hněteme těsto válečkem (na konci hnětení by mělo za válcovacím kolíkem zaostávat).

Ruské koláče: tradiční recepty

Na povrch stolu položte malé množství mouky, vložte těsto. Rozdělte jej na 40 identických částí, které je třeba transformovat na koule. Roll každý do kola o velikosti talíře. Položte koláče na sebe, posypeme moukou.

Namažte kulaté velké jídlo chudým olejem, jemně napněte dort ve svých rukou (se zaťatými pěstmi) a pokuste se vyhnout úlomkům. Tortilu protáhněte přes misku, ohněte její okraje a povrch namažte máslem. Udělejte to samé s 20 dorty, položte 200 g silného džemu na horní povrch, konce ohněte tak, aby džem zůstal v „nádobě“. Poté položte zbytek obrobků stejným způsobem..
Takovýto koláč se peče v ne příliš horké troubě po dobu 40 minut.

Ruské koláče: tradiční recepty

Možnost s masem a vejci
Připravte listové těsto, jak je popsáno výše. Nakrájejte cibuli a smažte v rostlinném oleji, zašlete tam 800 g vařeného masa, které prošlo přes mlýnek na maso, přidejte půl sklenice vývaru, 100 g másla a soli podle chuti. Rychle zahrejte obsah pánve a když vychladne, přidejte tam 3 nakrájená vejce a náplň promíchejte.
Těsto rozvařte na dva kusy. Jeden díl posypeme moučkovým práškem, čtyřikrát přeložte a položte na plech, předem naolejovaný. Rozbalte dort, vložte náplň dovnitř, přeložte okraje. Položte druhý kus těsta na horní část a sevřete okraje. Koláč nechte půl hodiny na nátisk, potom ho očistěte vajíčkem a vložte do trouby. Nezapomeňte na několik míst propíchnout vidličkou.
Podívejte se na podobné recepty

» » Ruské koláče: tradiční recepty