Jak si vybrat kvalitní vodní dýmka vodní dýmky

Kouření vodní dýmky je zvláštní filozofie, která vám umožní ponořit se do světa relaxace, pachů a pocitů. Ale k tomu, aby vdechování voňavého kouře přineslo potěšení, nestačí jen koupit tabák vodní dýmky, je třeba speciální uhlí, které udržuje teplo v misce vodní dýmky..

Jak si vybrat kvalitní vodní dýmka vodní dýmky

Složení vodního uhlí vodní dýmky do značné míry určuje množství vyrobeného popela. Příliš malé množství popela může mít nepříjemnou chuť a velké bude během provozu nepohodlné. Produkty tohoto segmentu mohou být vyrobeny z přírodních i chemických složek - jsou rozemleté, získají požadovanou konzistenci a poté jsou přidána pojiva a poté lisovány. Vysoce kvalitní produkty by neměly během doutnávání vyzařovat cizí pachy, které narušují aroma tabáku.

Nestačí jen koupit vodní dýmku, určitá částka se utratí každý měsíc za nákup uhlí. A v tomto případě by nejziskovější variantou bylo uhlí, jeho balíček je dostačující pro 5-6 aplikací a stojí to jen dolar. Pokud jde o kokosovou odrůdu, cena se zvýší na 2 $. Náklady budou záviset na místě zakoupení a na objemu balení. Nejvýhodnější je zakoupit takové produkty na obchodních platformách na internetu, specializovaných prodejnách, velkoobchodních skladech.

Jak si vybrat kvalitní vodní dýmka vodní dýmky

Pro výrobu dřevěné verze se používají suroviny s minimálním obsahem pryskyřice, dokonale udržuje teplotu v misce, ale musí být předehřívána pro osvětlení. Citronové uhlí má příjemnou vůni, dlouhodobé uchovávání tepla. Verze vinné révy se skvěle spáruje s ochuceným tabákem a stlačené palivo z olivových semen nezanechá při rozdrcení žádné drobky..

Doporučujeme zakoupit uhlí z vodní dýmky vyrobené z kokosových skořápek. Takové výrobky vás potěší nepřítomností nepříjemných zápachů při zapalování a kouření. Doba doutnávání je poměrně dlouhá, v závislosti na intenzitě kouření může dosáhnout až jedné a půl hodiny. Po pokuře zůstává malé množství popela. Brikety mají vhodný tvar kostky, vhodný pro různé modely vodní dýmky.

„Kokosový ořech“ má samozřejmě také své nevýhody, mezi nimiž je relativní složitost procesu zapalování, mimochodem, může to samo o sobě trvat i čtvrt hodiny, musíte se ovládat tak, aby se každá strana brikety co nejvíce zahřála. Skladujte tyto výrobky na suchém místě, jinak bude vlhký a nebude vykazovat všechny jeho pozitivní vlastnosti..

K dispozici je také možnost samozápalu - jedná se o tablety ze dřeva, k nimž se přidává suchý alkohol nebo ledek. Takové uhlí je ideální pro použití při pěší turistice v zemi, na otevřené terase, protože se rychle vznítí, ale když se vznítí, vydává velké množství jisker a také vyzařuje nepříjemný zápach.

Jak si vybrat kvalitní vodní dýmka vodní dýmky

Všechny typy těchto produktů mají své obdivovatele, zatímco typ a značka uhlí bude záviset na přístupu k kouření rituálu vodní dýmky, místě spotřeby, nákladům a kritériím osobního pohodlí.


Podívejte se na podobné recepty

» » Jak si vybrat kvalitní vodní dýmka vodní dýmky