Úžasná kuřecí stehna ve víně na ohni. Krok za krokem recept s fotografií

Pokud se nudíte nebo nemáte rádi vepřové maso, můžete vařte nad ohněm a kuřecím masem. Prsa se mohou ukázat jako suchá, v křídlech je mnoho kostí, palička by měla být smažena na dlouhou dobu, ale kuřecí stehno má pravdu. Existují boky se dvěma kostmi a jeden s jedním, také se nazývá uhličitan, a my to potřebujeme. Pokud chcete, aby maso mělo úžasnou vůni, marinujte stehna ve víně. Učiní kuře jemnější, chutnější a trochu dezinfikuje maso..

Kuřecí stehna ve víně

K vaření kuřecí stehna ve víně na ohni potřebujeme - 5 hodin, počet porcí - 5.

Složení:

  1. Chlazená kuřecí stehna - 1,5 kilogramu
  2. Polosladké bílé víno - 1 sklenice
  3. Česnek - 2 stroužky
  4. Koření pro kuře - 1/2 lžičky
  5. Mletá paprika - podle chuti
  6. Extra sůl - 1 2 lžíce.

Úžasná kuřecí stehna ve víně na ohni. Krok za krokem recept s fotografií:


K vaření grilu nebo jiných pokrmů na grilu budete potřebovat vysoce kvalitní kuřecí maso, ne zmrazené, ale lépe chlazené.

Opláchněte kuřecí stehna ve studené vodě, pokud jsou nějaké vady, odřízněte vše.

Kuřecí stehna ve víně

Oloupejte česnek a nakrájejte na tenké plátky. Do masa nalijte sůl, nalijte bílé víno a přidejte směs koření pro kuře, čerstvě mletou papriku a česnek. Víno může být polosladké nebo suché, podle toho, co preferujete.

Kuřecí stehna ve víně

Kuřecí stehna smícháme s kořením, je dobré, že každý sousto je kořeněné. Mísu můžete přikrýt víkem nebo stehna nalít do velké nádoby, aby se dobře marinovala..

Kuřecí stehna ve víně

Do lednice jsme vložili kuřecí stehna na tři až čtyři hodiny. Po chvíli už můžete začít hořet oheň, nejlépe na polích ovoce. Nepoužívejte žádné uhlí, myslím dřevité, jen to kazí chuť kuře.

Když máme uhlí, dřevo je smažené, dejte kuřecí stehna pevně na sebe na grilu grilu, s kůží nahoru.

Položíme rošt na uhlí a počkáme, každých 5 minut pravidelně otáčíme boky, aby byly smažené. Pokud dojde k požáru, nalijte na maso marinádu..

Kuřecí stehna ve víně

Aby nedošlo ke spálení stehen, můžete grilovat gril grilu předem slunečnicovým olejem, pak se kuře z grilu bude dobře pohybovat.

Doslova za 20-30 minut je maso hotové. Vše záleží na množství tepla v ohni.

Rozložili jsme vonné boky na misku a zavolali našim příbuzným. Toto maso můžete podávat s rajčatovou omáčkou, zakysanou smetanou, česnekem, paprikou, sladkokyselou, švestkou. Kuřecí maso je univerzální, ale je lepší dát na stůl čerstvou zeleninu, bylinky, chutný chléb.

Kuřecí stehna ve víně


Kuřecí stehna ve víně
Kuřecí stehna ve víně


Podívejte se na podobné recepty

» » Úžasná kuřecí stehna ve víně na ohni. Krok za krokem recept s fotografií