Vynikající okoun v těstíčku v mléce - postupný recept s fotografií vaření smažených rybích filetů na pánvi

tmavě bílá deska se smaženým candátem v těstíčku na bílém ručníku na stole

Popis

Špaček v těstíčku - lahodný a rychlý recept na vaření ryb doma. Toto jídlo je ideální pro různé události, narozeniny a jiné svátky. Zdobí stůl a hosté budou určitě spokojeni. Dokonce i v běžných dnech si můžete připravit jídlo pro svou rodinu na oběd nebo večeři. V supermarketech je navíc snadné najít potraviny. Proto nezapírejte potěšení a vařte chutný ryby podle našich doporučení krok za krokem s fotografií..

Abychom smažili pochoutku, musíte si koupit candát. Tuto rybu si můžete koupit na důvěryhodném místě od spolehlivých dodavatelů. Při nákupu buďte opatrní a věnujte pozornost čerstvosti produktu. Aby byla ryba aromatická, použijte různé koření, které doplňuje léčbu a činí ji neporazitelnou..

Pokud jde o těsto, lze jej vyrobit s pivem. Pivo ale nahradíme mlékem, přidáme kuřecí vejce, rostlinný olej a prémiovou mouku. Ukázalo se, že to není horší.

Jídlo můžete doplnit bramborami, těstovinami a čerstvou zeleninou.. Obsah kalorií v potravě na 100 gramů hotového výrobku je přibližně 190 kcal. Tím nechci říci, že jídlo je dietní. Naopak jej nezneužívejte. To může negativně říci o vaší postavě..

Jak lahodně smažit okoun říční v těstíčku na pánvi? Pro názorný příklad se můžete podrobněji seznámit s recepty a podrobnými fotografiemi níže..

Začněme!

Ingredience

 • Filet z candáta okurka - 400 g
 • Stolní sůl podle chuti
 • Koření podle chuti
 • Mletá paprika podle chuti
 • Mletý černý pepř podle chuti
 • Kuřecí vejce 3 ks.
 • Rostlinný olej podle chuti
 • Mléko 100 ml
 • Mouka 9 lžíce.

Kroky

 1. Začneme přípravou hlavních produktů. Vezměte filé z candáta a důkladně je opláchněte. Poté položte na kuchyňskou desku a pomocí ostrého nože nakrájejte na malé kousky, jak je znázorněno na postupné fotografii receptu..

  velké kousky ryb v temně modré misce

 2. Poté osolte a přidejte červenou papriku, černý mletý pepř a různé další koření podle chuti. Dobře promíchejte a nechte marinovat asi 20 minut.

  syrové kousky candátu v tmavě modré misce s kořením

 3. Mezitím připravte těsto. Vezměte talíř a rozbijte 3 kuřecí vejce.

  žlutá hluboká deska se syrovými kuřecími vejci

 4. Nalijte lžíci rostlinného oleje a trochu mléka. Pak přidejte 9 polévkových lžic prémiové mouky. Zamíchejte lžičkou nebo mixérem. Měli byste mít homogenní hmotu, jak je vidět na fotografii krok za krokem..

  zářivě žlutá mísa s rozbitými kuřecími vejci

 5. Nakládané ryby vložte do těsta a jemně promíchejte.

  žluté světlé talíř s těstíčkem a kousky ryb

 6. Vezměte pánev nebo pánev a do nádoby nalejte co nejvíce oleje. Předehřát nádobu na požadovanou teplotu a začít smažit. Vařte asi 5-7 minut na mírném ohni (do zlatohnědé).

  guláš s vroucím olejem a rybami v těstíčku na sporáku

 7. Jakmile máte všechno vypracované, položte jídlo na papírové ručníky, aby absorbovaly přebytečný tuk.. Poté přeneste na servírovací desku. To je vše, chutné smažené okurky v těstíčku jsou připraveny! Může být podáván teplý nebo studený. Doplňte přílohou a případně sklenkou bílého polosladkého vína. Doufáme, že tento postupný postup byl pro vás užitečný a vy jste splnili vaše kulinářské touhy. Dobrou chuť!

  hotový candát v těstíčku na široké bílé desce na stole


Podívejte se na podobné recepty

» » Vynikající okoun v těstíčku v mléce - postupný recept s fotografií vaření smažených rybích filetů na pánvi