Lahodný salát s konzervovanými červenými fazolemi, kukuřicí, uzenou klobásou, krutony a majonézou - recept s fotografií, jak vařit doma

hluboká průhledná mísa se salátem uzenin, fazolí a krutónů na podnose, vedle ní vidlička

Popis

Salát s fazolemi, klobásou a krutony Je vynikající domácí jídlo. Často se to děje v běžných pracovních dnech, méně často na oslavy. Výrobky ve složení jsou snadno dostupné v supermarketech, obchodech a dalších místech. Jakákoli hospodyňka si může pochutnat. Vaření nebude vyžadovat mnoho času a úsilí a výsledek nebude dlouho trvat. Proto si nezapírejte potěšení, připravte si jídlo doma a potěšte svou rodinu a přátele. Existuje mnoho receptů a metod vaření, ale my vám řekneme a ukážeme vám, jak připravit velmi snadný a rychlý salát..

V misce je uzená klobása. Použijte ten, který se vám nejvíce líbí. Hlavní věc je, že při nákupu věnujte pozornost čerstvosti produktu, datu a datu expirace. To je velmi důležité, pokud chcete získat kvalitní a chutný salát..

Vyberte si konzervované červené fazole a kukuřici s péčí. Nakupujte pouze od důvěryhodných dodavatelů a důvěryhodných míst.

Jaký chutný salát bez krutónů? Lze je koupit nebo připravit doma. Vaření nezabere moc času. Chcete-li udělat krutony, musíte nakrájet černý nebo bílý chléb na malé kostky, sůl a pepř podle chuti. Pečeme v troubě doslova 10 minut. Dostanete jídlo, které si olíznete prsty.

K oblékání používejte majonézu. Přidá koření a jídlo uspokojí. A pro zvýšenou chuť přidejte cibuli. Aby necítila hořkou chuť, nejprve ji naplňte horkou vodou (v případě potřeby octem). To vám dá lahodný salát s fazolemi, klobásou a krutony..

Obsah kalorií v této misce je asi 120 kcal na 100 g hotového produktu.. Tuto dietní pochoutku lze bezpečně začlenit do stravy..

Jak si doma připravíme salát s červenými fazolemi, klobásou a krutony? Pomůžeme vám s tím. Na našem webu najdete podrobný recept s fotografií.

Začněme vařit!

Ingredience

 • Kukuřice v konzervě - 250 g
 • Konzervované červené fazole - 250 g
 • Uzená klobása - 150 g
 • Cibule 1 ks.
 • Krutony 70 g
 • Majonéza 3 lžíce.
 • Stolní sůl podle chuti

Kroky

 1. Nejprve připravte všechny potřebné produkty, abyste si mohli rychle a snadno připravit salát.

  půl tyčinky uzené klobásy, fazolí a kukuřice v šálcích, domácí krutony v malém koši, cibule a majonéza v lžíci na prkně

 2. Poté vyjměte fólii z klobásy a nakrájejte ji na proužky nebo malé kostky. Vložte všechno do mísy.

  plátky uzené klobásy v zelené hluboké desce na dřevěné prkénko

 3. Otevřete sklenici fazolí a vypusťte přebytečnou tekutinu nebo zlikvidujte jídlo v cedníku nebo sítu. Přidejte k jídlu fazole.

  konzervované červené fazole s plátky klobásy v tmavě zelené misce na prkně

 4. Udělejte to samé s konzervovanou kukuřicí. Poté přeneste sladká jádra na talíř se zbytkem ingrediencí..

  konzervovaná kukuřice s fazolemi a jemně nasekanou klobásou v zelené desce na stole

 5. Oloupejte cibuli a důkladně je opláchněte. Poté nakrájíme na tenké půlky a složíme do samostatné mísy. Naplňte horkou vodou a nechte takto 15 minut. Během této doby vyjde hořkost. Vypusťte tekutinu. Cibule musí být vytlačena. Pak to pošlete do salátové mísy.

  jemně nasekané zelené cibule v zelené desce s kukuřicí, fazolemi a klobásou

 6. Přidejte 70 g krutonů.

  domácí krutony v hluboké desce s konzervovanými fazolemi, kukuřicí a klobásou

 7. Ochutnejte majonézou, solí a pepřem.

  vařečka s majonézou přes tmavě zelený salátový talíř

 8. Dobře promíchejte a podávejte. Takže doma je připraven lehký salát s fazolemi, klobásou a krutony. Doufáme, že vám tento podrobný recept na fotografie byl užitečný. Dobrou chuť!

  průhledná hluboká deska s klobásou, kukuřicí, krutony, fazolemi a cibulovým salátem oblečeným s majonézou


Podívejte se na podobné recepty

» » Lahodný salát s konzervovanými červenými fazolemi, kukuřicí, uzenou klobásou, krutony a majonézou - recept s fotografií, jak vařit doma