Nabídka, šťavnaté a chutné kuřecí řízečky se cuketou - recept na dietu s postupnými fotografiemi, jak vařit z prsu s mrkví na pánvi

kuřecí řízečky s cuketou, posypané nakrájenou zelenou cibulkou, na talíři s rajčatovými klíny

Popis

Kuřecí řízečky se cuketou - chutné jídlo, které je tradiční při všech svátcích, akcích. Toto je oblíbené jídlo pro děti i dospělé. Často se připravuje ve všední dny pro celou rodinu doma. S přípravou tohoto jídla se vyrovná i nezkušená hospodyňka. Složky jsou snadno dostupné v obchodech a supermarketech. Hlavní věc je dodržovat postupná doporučení a vše dopadne dokonale. Budete chtít vařit jídlo mnohem častěji. Proto si nezapírejte potěšení a nakrájejte šťavnaté kotlety.

Nejprve musíte připravit kuřecí maso. Vyberte a nakupujte mleté ​​maso pouze na důvěryhodných místech a spolehlivých dodavatelích. To je velmi důležité, pokud chcete získat kvalitní jídlo.. Věnujte pozornost vůni a barvě obrobku. Pokud je to možné, připravte mleté ​​maso doma z filé nebo kuřecích prsou.

Připravme dnešní jídlo s přidáním čerstvých cuket. Zelenina dokonale doplní vaše jídlo a učiní jej mnohem uspokojivějším a chutnějším. A v kombinaci s cibulí, mrkví a feferonkami dostanete úžasné jídlo..

Pro správnou konzistenci přidejte ku masu kuřecí vejce a krupici. Tyto výrobky pomohou „zadržet“ všechny komponenty a získat požadovanou směs.

Podávejte hotové maso s bramborami, těstovinami, různými obilovinami, zeleninovými saláty a bylinkami.

Nasekaná kuřecí řízek s cuketou je dietní a může být konzumována s výhradou PP. Kalorický obsah na 100 g konečného produktu je přibližně 110 kcal.

Jak připravit a smažit jemné dietní kuřecí řízečky se cuketou, mrkví a chilli papričkou doma na pánvi? V níže uvedeném receptu můžete vidět postupný recept s fotografií.

Začněme vařit!

Ingredience

 • Kuřecí prsa, 300 g
 • Cibule 1 ks.
 • Mrkev 1 ks.
 • Cuketa 0,5 ks.
 • Chili pepper 0,5 ks.
 • Kuřecí vejce 1-2 ks.
 • Semolina 3 lžíce. l.
 • Stolní sůl 1 špetka
 • Rostlinný olej na smažení

Kroky

 1. Připravte potřebné ingredience na vaření. Nejprve nakrájejte kuřecí prsa do mísy.

  mleté ​​kuře v kovové misce

 2. Umyjte cukety, oloupejte cibuli a opláchněte. Oloupejte mrkev a nakrájejte chili pepper na polovinu a odstraňte semena a stonky. Přeskočte také veškerou zeleninu v mlýnku na maso. Zašlete zeleninovou směs na kousky.

  mleté ​​kuře smíchané s nakrájenou mrkví, cuketou a cibulkou v kovové misce

 3. Rozdělte 1-2 kuřecí vejce do mísy s přísadami. Přidejte 3 polévkové lžíce krupice. Nezapomeňte na sůl a pepř. Rukou důkladně promíchejte.

  mleté ​​kuře se zeleninou a vejcem v kovové misce

 4. Vezměte pánev a přidejte do něj rostlinný olej. Tvar placičky. Chcete-li zabránit přilepení masa na dlaně, navlhčete je vodou. Vložte do předehřáté nádoby a smažte na každé straně, dokud nebude mít zlatohnědou barvu.

  syrové kuřecí řízečky se zeleninou na pánvi s máslem

 5. Jakmile připravíte jídlo, položte jej na talíře a podávejte horké ke stolu. To je vše. Vynikající dietní kotlety s cuketou připravené! Jezte se saláty a přílohami. Doufáme, že vám tento krok za krokem recept pomohl. Dobrou chuť!

  Smažené kuřecí řízečky s cuketou na talíři s nakrájenou zelenou cibulkou a plátky rajčat na stole


Podívejte se na podobné recepty

» » Nabídka, šťavnaté a chutné kuřecí řízečky se cuketou - recept na dietu s postupnými fotografiemi, jak vařit z prsu s mrkví na pánvi