Kuřecí pizza - rychlá a chutná

Skvělé domácí pizza recepty už dlouho vstoupili do našich životů, protože toto italské jídlo milují všichni - dospělí i děti.
Doporučujeme vám seznámit se s receptem na kuřecí pizzu - receptem na univerzální jídlo, které lze servírovat bez jakýchkoli dalších pokrmů, například na oběd nebo odpolední svačinu. Několik kousků této pizzy bude v práci skvělé občerstvení, mimochodem, můžete si objednat obědové doručení do kanceláře, pokud se nechcete oklamat těstem..

Kuřecí pizza - rychlá a chutná

Chcete-li tedy připravit kuřecí pizzu, musíte nejprve připravit těsto. Zahrejte sklenici pasterizovaného mléka na nízkou teplotu (v nepřítomnosti použijte převařenou vodu), rozpusťte lžičku suchého droždí v tekutině, přidejte malou lžičku cukru a půl lžičky soli. Kuřecí vejce porazíme 2 polévkovými lžícemi rostlinného oleje, přidáme do tekutiny a přidáme tam prosetou pšeničnou mouku. Uhněteme pružné těsto a necháme ho 30 minut zakryté ručníkem.

K přípravě náplně je třeba smažit jednu cibuli nakrájenou na půlky prstenů. Vařené kuře (podle chuti) nakrájené na malé proužky, 15 oliv - do prstenů, nastrouhejte 150 g tvrdého sýra na středním struhadle.
Těsto rozvařte do tenkého kruhu a položte na plech potažený pergamenem. Těsto kartáčujte 2 polévkovými lžícemi rajčatové pasty, cibule, kuřecího masa a oliv. Smíchejte 100 g zakysané smetany s lžičkou hořčice, opečte kuřecí vejce, sůl a pepř. Výslednou omáčku nalijte na pizzu a posypte sýrem.
Pečte v troubě při 180 ° po dobu 25 minut, můžete však vařit a pizza na pánvi.
Podívejte se na podobné recepty

» » Kuřecí pizza - rychlá a chutná