Cannelloni s mletým masem. Vaření v troubě

Cannelloni s mletým masem - to je skvělá alternativa k kotletům a zrazeným. Zkuste to uvařit alespoň jednou a budete vždy jeho fanoušky..
Recept na mleté ​​maso Cannelloni.
Oloupejte pár stroužků česneku, jemně nakrájejte. Do pánve nalijeme trochu rostlinného oleje, zahřejeme ho a smažíme česnek. Přidejte mleté ​​vepřové maso a pokračujte v opékání dalších 10 minut. Dochutíme solí a pepřem. Přidejte 320 g zmrazeného zeleného hrášku, zamíchejte, vařte. Samostatně připravte bílou omáčku: roztavte 50 g másla, postupně přidejte 2 lžíce mouky, důkladně promíchejte. Postupně nalijte do 300 ml mléka, promíchejte smaženou moukou. Přidejte sůl, pepř, muškátový oříšek, promíchejte, vyjměte ze sporáku. Chcete-li dosáhnout rovnoměrnosti, omáčka přidejte navíc do mixéru. Distribuujte výplně, plňte výrobky, vložte do jedné vrstvy do formy. Zapněte troubu, přidejte trochu vody, nalijte omáčku na těstoviny, připravte péct. Nastrouhejte sýr, posypte těstovinami, vložte jej zpět do trouby, aby se roztavil.

Cannelloni s mletým masem. Vaření v troubě a pomalém sporáku

Naučte se a jak vařit cuketu s mletým masem.

Cannelloni s mletým masem: recept na fotografie
Oloupejte jednu cibuli a jednu mrkev, nakrájenou na velké plátky, proměňte mlýnkem na maso. Na pánvi zahřejte polévkovou lžíci rostlinného oleje, zeleninu smažte do měkka a přeneste do mísy. Oloupejte 320 g surových krevet, odstraňte temnou střevní žílu. Nasekejte 600 g tří druhů ryb s krevetami v kuchyňském robotu nebo nasekejte nožem. Převeďte na smaženou zeleninu, sezónu, dobře promíchejte. Pokud na obalu s těstovinami není uvedeno, že je lze pečet, připravte široký pánev, vařte v něm vodu, na 4 litry dejte lžíci soli. Těstoviny vařte v malých porcích, dokud se nevaří. Doba vaření pro každou porci je asi dvě minuty. Okamžitě je převeďte do studené vody a po dalších několika minutách - na papírový ručník.

Cannelloni s mletým masem. Vaření v troubě a pomalém sporáku

Jsou velmi chutné a nadívané houby. Jako náplň si můžete vzít sýr, vejce, zeleninu atd. Nezapomeňte na ně připravit omáčku - jejich chuť bude ještě výraznější..
Předehřejte troubu na teplotu 200 stupňů. Natřete plech na pečení slunečnicovým olejem. Připravenou náplň vložte do kulinářského sáčku a naplňte těstoviny. Přeneste na plech, posypte strouhaným sýrem, pečte 8 minut. možná budete muset přidat malé množství tekutiny - o tom si můžete přečíst na obalu.
Nasekejte stroužky česneku. Nakrájejte 10 cherry rajčat na 2 kusy. V pánvi zahřejte máslo a rostlinný olej, smažte rajčata a tymián. Doplňte 2 polévkové lžíce. koňak, 200 ml těžkého krému, sezóna, vařte za stálého míchání po dobu 5 minut.

Cannelloni s mletým masem. Vaření v troubě a pomalém sporáku

Ukázalo se, že je velmi chutné cuketa kastrol s mletým masem.
Cannelloni lze zakoupit v jakémkoli supermarketu. Můžete také vařit sami. K tomu je třeba těsto nakrájet na čtverce o rozměrech 7 x 7 cm. Po krájení je třeba je vařit, plnit a srolovat.
Podívejte se na podobné recepty

» » Cannelloni s mletým masem. Vaření v troubě