Vaření rychlé večeře - kastrol

Večer často není absolutně dost času na přípravu různých kulinářských děl, jako je kuřecí satsivi. Nabízíme vám rychlá večeře recept, což vám umožní předvést svůj kulinářský talent a netrvá dlouho.

Vaření rychlé večeře - kastrol

Musím to hned říct rychlá večeře stále ještě neznamená použití „těžkých“ jídel, protože každý ví, že na tom může záviset kvalita spánku. Aby byl spánek vždy pohodlný, nestačí se v noci přejídat a jít spát ve větrané místnosti, musíte si také zakoupit kvalitní matraci. Levné matrace - Serpukhov je nebo jiné město, ale můžete si vybrat produkt ekonomické třídy pro sebe, který však bude schopen poskytnout pohodlné místo na spaní.
Rybí kastrol
Nakrájejte 600 g rybích filetů (vyberte si ryby podle své chuti), nakrájejte na porce, pepř a sůl, smažte v horké pánvi v rostlinném oleji, předvařte v mouce. Porazte 3 vejce, poté smíchejte sklenici mléka a znovu bijte. Nastrouhejte 50 - 100 g sýra na struhadle. Nasekejte spoustu oblíbených greeny. Nakrájejte papriku na kostky a odstraňte semena a stonky. Vařte 4 brambory.
Vložte bramborové plátky, ryby, papriky do pekáče. Naplňte mléko a vejce. Posypeme bylinkami a sýrem, odešlete do trouby, kde pečeme do měkka. Můžete také vařit cuketa kastrol s mletým masem - jídlo bude vydatné a nebude mít příliš vysoký obsah kalorií, je zvláště užitečné pro ty, kdo mají dietu.
Podívejte se na podobné recepty

» » Vaření rychlé večeře - kastrol