Koktejly šampaňského: nejzajímavější možnosti

Vzácné prázdniny se neobejdou bez koktejlů, a proto nás všichni zajímají, jak míchat koktejl. Je jich mnoho šampaňské koktejly - budeme s vámi sdílet jejich recepty.

Koktejly šampaňského: nejzajímavější možnosti

Bellini koktejl
Nakrájejte velkou broskev, posypanou a loupanou v mixéru. Vložte pyré do chlazené flétny, přidejte lžičku cukrového sirupu a 3 díly dobře vychlazeného šampaňského.
Šampaňský koktejl Valencia
Vezměte jednu broskev, vložte buničinu do mixéru a porazte ji? část pomerančové šťávy. Nalijte tuto směs do sklenice (použijte skleničku šampaňského pro takový nápoj), přidejte? některé šampaňské. Použijte maraschino třešňový a pomerančový řez pro ozdobu koktejlu.

Koktejl "Jahodová louka"
Na kostičky nakrájejte 5 jahod a vložte je do sklenice margarita, zalijte 80 ml šampaňského a 20 ml Cointre. Ozdoba s třešněmi maraschino.
Koktejl "Regatta"
Do velmi chlazené sklenice nalít flétnu do? části vodky, citronové šťávy, Cointreau a Galliano. Přidejte 3 díly šampaňského (šumivý nápoj měl být vychlazený).
Koktejl "Kiwi-Champagne"
Ošlehejte oloupanou kiwi a 25 ml pomerančové šťávy v mixéru. Nalijte směs do šampaňského, přidejte tam 75 ml šampaňského. K ozdobě použijte plátek kiwi.
Koktejl "Berry Kir"
V mixéru rozšlehejte 25 ml třešňové šťávy a 2 velké lžíce malin. Nalijte do šampaňského a přidejte 75 ml šumivého nápoje.
Pravděpodobně se také divíte, jak připravte si koktejly z džusů.
Podívejte se na podobné recepty

» » Koktejly šampaňského: nejzajímavější možnosti