Apple jam `pět minut`

Sladký, něžný, přímo medový džem "pět minut", recept na zimu, který s vámi dnes sdílíme. Hrubě nastrouhaný, vařený v cukrovém sirupu, dopadají úžasně chutně. Stejně jako všechny recepty babičky, i tento je připraven velmi jednoduše a snadno, bez jakékoli moudrosti. A díky této jednoduchosti, jablečný džem ukázalo se to prostě úžasné. Lze ji rozložit na chléb a jíst s čajem. Je univerzální pro jakýkoli typ pečení. Zkuste je alespoň jednou naplnit koláče nebo zkroucením - a pochopíte, že nebudete nic vařit. A to nejlepší na konci - tato pochoutka se vaří jen pět minut, a ne na další sekundu. Děkujeme našim babičkám a raději používejte jejich tajemství!


Ingredience na výrobu jablečného džemu pět minut
Budete potřebovat:

- 2 kg jablek,
- 200 - 250 g granulovaného cukru (v závislosti na sladkosti jablek),
- 0,5 lžičky mletá skořice, pokud si to přejete.nastrouhejte jablka, přidejte cukr a skořici
Vaření džemu z vaší oblíbené odrůdy jablek. Může to být Golden, Jonathan, Antonovka. Nebo jsou všechny smíšené dohromady. V závislosti na tom, jak sladké ovoce si vyberete, se mění množství cukru. Pro kyselé můžete vzít celou sklenici a pro ty, které již obsahují dostatečné množství cukru, bereme 200 gramů. Omyjeme ovoce, oddělujeme ocasy a očistíme skvrnitá místa nebo poškozenou kůži. Můžete nechat slupku na jablkách, ale pokud dáváte přednost jemnému džemu, odlupujte slupku nožem. Pak jsme se rozřezali na poloviny, abychom vykopli střed kostí.
Plechovky sterilizujeme a přikládáme víčka do vroucí vody po dobu pěti minut.
Jablečnou dužinu drhněte drsně. Dáme to do jedné mísy nebo lépe do mísy, posypeme granulovaným cukrem a přidáme skořici.
Smíchejte jablka
Míchat.
počkejte dvě hodiny, až ovoce zraje
Nyní musíte počkat dvě hodiny, než ovoce uvolní šťávu, která rozpustí cukr. V tomto procesu může strouhaná buničina ztmavnout a dokonce zhnědnout..vařte 5 minut
Nyní položíme nádobu s jablky na sporák. A za stálého míchání přiveďte k varu. Jakmile si všimnete prvních bublin, okamžitě si na pět minut všimneme hodin. A po této době vypněte oheň. Nezapomeňte pravidelně promíchat.

dát jablka do sklenic a srolovat
Nádobu naplníme marmeládou a okamžitě ji korku. Zabalíme to nějakým hustým kusem hmoty. Musíme vytvořit efekt tepelné lázně. Ručník nebo teplá přikrývka jsou perfektní. Když jsou plechovky v pohodě, vezmeme je do spíž..

jablečný džem recept
Tipy: Pokud se chystáte na kousky koláče nebo housky s marmeládou, pak vařte jam s plátkem másla na pár minut. Pokud posypete malou skořicí a přidáte trochu ořechů, pak je kulinářské mistrovské dílo zaručeno..
Dobrou chuť.


Apple jam
Chceme vám také připomenout ještě jeden recept jablečný džem.
Starinskaya Lesya
Podívejte se na podobné recepty

» » Apple jam `pět minut`