Apple jam

Dobrá sklizeň jablek je prostorem pro ženy v domácnosti při přípravě široké škály přípravků, z nichž jablečný džem zaujímá jedno z předních míst.

Jablka

Vůbec jam a jam z jablek jsou nejčastější polotovary. K jejich přípravě můžete použít různé odrůdy jablek, zatímco například, "Paradise jablka kompot. Recept s fotografií" vyrobené z určité odrůdy. Apple jam recept nekomplikované, nevyžaduje mnoho úsilí
Dokonce i jablka se zlomenými nebo částečně rozmazlenými sudy udělají pro výrobu džemu samozřejmě vše, co je pečlivě nakrájeno a odstraněno..


I noví ženy v domácnosti to vědí, jak udělat jablečný džem. Chcete-li to provést, umýt ovoce, snížit na polovinu, odstranit střed semen a nakrájíme na tenké plátky..

Plátky jablek na marmeládu

Není třeba loupat jablka, protože slupka obsahuje hodně pektinu. Během krájení lze plátky jablek namočit do okyselené vody, aby se zabránilo jejich ztmavnutí, ačkoli to nemá velký vliv na barvu a chuť džemu. Jablka usněte s cukrem v poměru jedna ku jedné a počkejte na uvolnění šťávy.

Apple klíny v cukru

Vařte jablečnou hmotu za stálého míchání asi půl hodiny.

Apple klíny v cukrovém sirupu

Během této doby se plátky stanou průhlednými, některé z nich vrou do stavu podobného pyré a některé zůstanou v kusech v husté želé. Sklenice horkého džemu jsou zapečetěny.

Sklenice jablečného džemu

Pokud existuje možnost vařit jablečný džem v pekárně, pak se obvykle osvobozujete od obav z rušení jamu a ujistíte se, že nehoří. Tam jednoduše smíchejte plátky jablek a cukru jeden ku druhému, přidejte citronovou šťávu a zapněte režim "džem". Okamžitě obdrží hotový produkt, který bude muset být vložen pouze do bank.


Podívejte se na podobné recepty