Ochucená šťáva z kiwi - jak si vyrobit lahodný koktejl

Tropické ovoce a bobule jako kiwi jsou k dispozici v obchodech po celý rok a nejsou sezónním ovocem. A to je dobré, protože je užitečnější pít čerstvě vymačkané šťávy, a nikoli konzervované a kiwi šťávu není nutné připravovat na zimu. Navíc je téměř nemožné to udělat doma. Kiwi netoleruje a po vaření není příliš chutné.

Složení: kiwi
Čas do záložky: Celý rok


Aby dodali kiwi do našich obchodů, jsou vybírány stále zelené a ve skutečnosti dozrávají na cestě. Z tohoto důvodu velmi často kupujeme kiwi, které jsou prostě neuvěřitelně kyselé a jen málo lidí může jíst celé ovoce, aniž by se šklebilo. Ale nevyhazujte nákup, zejména proto, že jsou tak drahé.

Kyselé kiwi lze odšťavnit a zředit jinými sladšími šťávami.

Pro výrobu kiwi šťávy nepotřebujete odšťavňovač. Kiwi je s buničinou zdravější a semena jsou tak malá, že si jich ani nevšimnete.

Oloupejte bobule kiwi z chlupaté kůže, vložte je do mixéru a zmlákněte do hladka.

Toto pyré je považováno za kiwi šťávu. A abyste ji mohli pít slámkou, smíchejte ji s minerální vodou nebo jinou šťávou.

Banán jde dobře s kiwi šťávou a Jahoda, ale někteří dávají přednost ostřejší chuti a přidat pomerančový džus.

Každopádně i půl sklenice kiwi může nahradit Mezimovu pilulku, pokud se přejídáte, nebo Aspirin, pokud máte nachlazení. Je to čerstvá kiwi šťáva, která se používá jako pomocná látka při léčbě mnoha nemocí. Stejně tak by kiwi šťáva neměla být ignorována těmi, kteří chtějí zhubnout, ale zůstat zdraví a krásní.

Jak vyrobit zelený koktejl z kiwi a jiného ovoce, viz video:


Podívejte se na podobné recepty

» » Ochucená šťáva z kiwi - jak si vyrobit lahodný koktejl