Přírodní konzervované broskve v polovinách bez cukru - vynikající domácí recept na zimu.

Přírodní konzervované broskve v polovinách bez cukru

Podle tohoto receptu mohou konzervované broskve bez cukru připravit na zimu i nováčka v domácnosti. Koneckonců, je to takové ovoce, které je samo o sobě lahodné a nepotřebuje žádné doplňky. Takový chutný a zdravý blank může být srolován na zimu přímo u dacha, aniž by měl po ruce cukr.

Složení: broskve


Postupně vám řekneme, jak dochází ke konzervování broskví v polovinách.

Broskve

Plody je třeba třídit podle některých kritérií:

- stupeň zralosti (aby se při válcování nezjistilo, že některé broskve ve sklenici jsou neporušené a některé jsou tráveny a změkčeny);

- zbarvení (plody přibližně stejné barvy vypadají krásněji ve sklenici).

Broskvové plody tříděné podle těchto kritérií musí být umyté, oloupané ocasy, broskve rozříznuty na polovinu podél drážky a z ovoce odstraněny kámen..

Výsledné poloviny broskví musí být umístěny do sterilních nádob a naplněny vroucí vodou na vrchol.

Plechovky umístíme do pánve s ohřátou vodou (55 - 60 stupňů), jejíž dno je lemováno vatovou vložkou (aby plechovky neklouhovaly proti dnu pánve a praskly během vaření). Naše domácí přípravky musíte sterilizovat na středně horké 0,5 l plechovky - 9 minut, 1 litr - 10 minut.

Po sterilizaci otočte (nasaďte na víčka) a rychle zabalte naše domácí přípravky (do jakékoli staré přikrývky), dokud zcela nevychladnou..

V zimě otevíráme naše konzervované jídlo a můžete je jen jíst, můžete si připravit různé housky a koláče, želé a želé. Takové konzervované broskve si mohou užít i diabetici (konec konců, cukrování bez švů).


Podívejte se na podobné recepty

» » Přírodní konzervované broskve v polovinách bez cukru - vynikající domácí recept na zimu.