Broskvové klínky

Vařím broskvový džem vařím na zimu mnoho let v řadě, jednoduchý recept vám to umožňuje rychle a bez potíží. Takový džem vždy vyjde vonný a velmi chutný. Rád jedím čerstvé i konzervované broskve. Jak příjemné je otevřít v zimě sklenici broskví a zapamatovat si slunečné léto a vychutnat si sladký dezert. Otevřel jsem tento broskvový džem, moje rodina se právě postavila a všichni si vezmou větší lžíci. Jak dokážete odolat takové pochoutce, a tak jsem svinul větší sklenice broskvového džemu. Pokud z mnoha důvodů nemůžete zavřít mnoho plechovek, pak alespoň pár najděte. K tomu nepotřebujete příliš mnoho broskví, ale v zimě si můžete vychutnat šťavnaté a sladké broskve. Broskve jsou v sezóně levnější, proto je kupujte a skladujte. Pokud si koupíte broskve z ruky na trhu, pak můžete vyjednat a koupit levněji. Úspory a výhody pro vás.


Přísady pro výrobu broskvového džemu na zimu
Požadované produkty:
- zralé broskve - 500 gramů-
- granulovaný cukr - 350 - 400 gramů.nakrájejte broskve
Moje broskve a otřete je ubrousky, aby z nich nestékala žádná voda. Pro džem jsem je nakrájel na plátky.přidat cukr
Posypeme granulovaným cukrem a necháme vařit alespoň 3-4 hodiny. Ještě lepší je připravit broskve a nechat je pod cukrem přes noc..


vařte 10 minut
Během této doby se broskve stanou šťavnatými a granulovaný cukr se rozpustí a změní v sirup. Když jsou broskve naplněny, položil jsem je na tichý oheň. Když broskve začnou nafouknout, načasuju a vařím 10 minut..


dát do sklenice
Pak jsem broskve odložil a nechal je úplně vychladnout. Tento proces opakování varu a chlazení opakuji 3krát. Může to trvat celý den, ale je to docela snadné a nebude vás unavovat. Prvních 10 minut vaříte a pak už jen podnikáte. Když se džem vychladne, máte dokonce čas jít nakupovat. Ale díky této metodě si broskve zachovávají své plátky a nezkazí se. Když jsem vařil v poslední třetině, pak horké, dal jsem to do sklenic a srolovat víčka.


přišroubujte víko
Dobrou chuť!


Broskvové klínky
Podívejte se na podobné recepty

» » Broskvové klínky