Červený rybíz zmrazený s plody

Chci vám ukázat, jak snadné je zmrazit celé bobule v lednici na zimu v lednici, je to velmi jednoduché. Můžete ozdobit koláče, dorty s ovocem, vařit kompoty a želé. Nebo můžete džem vařit z mražené, když je čas.


Červená žebra
Složení:
- Červená žebra.


opláchněte bobule
Nejprve musí být bobule důkladně opláchnuty pod tekoucí studenou vodou. Nechte v cedníku vypustit většinu vody. Nechte působit pět minut.


suchý rybíz
Projděte bobule, odstraňte burst a shnilé. Odstraňte větvičky a listy. Umístěte bobule na bavlněnou utěrku, aby absorbovala veškerou zbývající vodu. Nechte působit 10 minut.


položte bobule na podnos
Nyní je třeba plody zmrazit. Vezměte ploché talíře, krájecí desky, plechy na pečení, které se vejdou do mrazničky, a umístěte je do jedné vrstvy, aby byla malá vzdálenost. Nemůžete dát letadla s plody na sebe. Zmrazení bude trvat asi 40 minut. Pokud má vaše mraznička funkci rychlého zmrazení, vyplatí se ji použít. Tím se zkrátí doba zmrazení..


zmrazit bobule
Vyjměte bobule z mrazničky. Vezměte prosím na vědomí, že červený rybíz je pokryt mrazem, ale z povrchu, na kterém byl zmrzlý, je snadné ho odstranit, pod bobulemi nejsou žádné ledové bazény. To znamená, že červený rybíz jsou zmrzlé správně, skladovatelnost za podmínek je 12 měsíců. Podmínky skladování jsou jednoduché: teplota mínus 18, použijte všechny rybízy, které leží v sáčku, nemrazte ani znovu nezmrazujte.


dát do sáčků
Zabalte rybíz do sáčků. Používejte sáčky různých velikostí tak, aby v každém sáčku byla pouze jedna porce. Někde rybíz zamrzne na koláč, někde na želé a někde na ozdobení koláče. Balte bobule pevně, vytlačte vzduch z vaku tak, aby zůstal co nejmenší. Plomba a podepsat datum zmrazení.


zmrzlý červený rybíz
Pokud máte rádi džem z červeného rybízu, ale není čas vařit, jednoduše jej zmrazte a vařte později. Před vařením nemusíte bobule rozmrazovat. Před zamrznutím je třeba rybíz zvážit tak, aby v každém sáčku bylo přesně jeden kilogram, ze kterého vytvoříte džem. A potom vařte jakýmkoli pohodlným způsobem, například džem z čerstvých bobulí. Jedinou věcí je, že budete muset trochu déle čekat, až se džem vaří. Vařte kompoty ze zmrazených bobulí a ponořte je do vroucí vody.


Jak zmrazit červený rybíz na zimu
Takto můžete udržet červený rybíz čerstvý na zimu bez cukru. I když stále můžete zmrazit červený rybíz v pyré.
Podívejte se na podobné recepty

» » Červený rybíz zmrazený s plody