Šipky česneku s octem na zimu - recept s fotografií

šípy česneku s octem

Popis

Šípky česneku s octem Je skvělou alternativou k čerstvým stroužkům česneku. Stalo se tak, že zelení česneku jsou rychle se kazící produkt, a proto se v každodenním životě k vaření používají hlavně hlavičky česneku. Málokdo si myslel, že existuje mnoho způsobů, díky nimž je možné zachovat vonné ruce po dlouhou dobu. Jedna z těchto metod je uvedena v tomto podrobném fotopříslušenství. V něm vám podrobně řekneme, jak doma na zimu nakládat zelení česneku a ve stádiích nastínit, co je třeba udělat..

Proces přípravy česnekového polotovaru je tak jednoduchý, že existuje potřeba ho naskládat ve velkém množství najednou. Hlavní výhodou nakládaných střelců je to během výrobního procesu česnek ztrácí svou výraznou přetrvávající vůni, ale zároveň si zachovává veškerou svou úžasnou chuť. Díky této charakteristické vlastnosti se česnekový polotovar v marinádě odvážně používá k vytváření mnoha pokrmů, díky nimž se stávají kořeněnými..

Kromě toho byste měli věnovat pozornost výhodám tohoto produktu. Pravděpodobně každý ví, že česnek je přírodní lék na mnoho virových a nachlazení. Česnekové šipky samy o sobě mají všechny tyto prospěšné vlastnosti. Připravíte-li tedy na ně blank na zimu, zajistíte si nejen užitečnou přísadou při vaření, ale doma si také vytvoříte přírodní lék proti kašli..

Začněme připravovat zimní sklizeň česnekových šípů pomocí níže uvedených doporučení.!

Ingredience

 • Česnek šípy 1 velká parta
 • Ocet 100 ml
 • Voda 1 l
 • Granulovaný cukr 50 g
 • Stolní sůl 50 g

Kroky

 1. Prvním krokem je příprava sklenic s víčky. Nejprve je důkladně myjeme a poté je sterilizujeme.. Sbíráme šipky pro cenný blank v době, kdy se na nich zrající květiny ještě neotevřely. Připravené greeny umýváme a sušíme.

  česnekové šipky

 2. Odřízněte některé vrcholy čistými česnekovými šípy a zbývající stonky rozřežte na malé kousky. Poté nasekané greeny blanšírujeme ve vroucí vodě doslova na pár minut, a poté je co nejpevněji vložíme do zpracovaných nádob..

  zelení česneku

 3. Vaření marinády. Abychom toho dosáhli, vaříme jeden litr vody a poté v něm rozpustíme sůl a granulovaný cukr. Poté přidejte ocet do vroucí tekutiny, po které bude marináda zcela připravena. Okamžitě nalijte do sklenic s nasekanými česnekovými šípy a hermeticky je sbalte víčky.

  marináda pro přípravu

 4. Zaklopené nádoby otočte víky dolů a pevně je přikryjte přikrývkou, dokud zcela nevychladnou. Sběr česnekových šípů s octem doma na zimu je připraven. Skladujeme ji ve spíži nebo sklepě. Dobrou chuť!

  konzervované greeny jsou připraveny na zimu


Podívejte se na podobné recepty

» » Šipky česneku s octem na zimu - recept s fotografií