Rybí koláč v troubě - pečte rychle a snadno

Každá hostitelka chce být schopná Pečte lahodně ve spěchu, Koneckonců, můžete péct nějaký sladký koláč na čaj, nebo můžete vařit a rybí koláč v troubě - dostanete lahodný oběd.


Pokud ne "získat přátele" s droždí těsta a nechtějí vařit, pak východiskem z situace budou koláče na objednávku s dodávkou v Moskvě. Výplň si můžete vybrat podle svého vkusu - může to být zelenina nebo ovoce, maso nebo ryby. Představíme vám rybí koláč v receptu trouby.

Rybí koláč v troubě - pečte rychle a snadno

K přípravě těsta budete potřebovat smíchat 2 velké lžíce granulovaného cukru, lžičku suchého droždí, 0,5 litru teplé vody, půl sklenice rostlinného oleje a lžičku soli. Pokud jde o množství mouky, mělo by být toho dost, aby se dostalo poměrně husté, ale zároveň snadno těsto. Počkejte asi půl hodiny - během této doby by těsto mělo mít čas povstat, pak ho hnětet a rozdělit na polovinu.

Rozbalte první kus a položte na předem naolejovaný plech na pečení - toto bude spodní část pekáče. Položte náplň na dort, kterým bude capelin (předem loupaný, bez kostí). Položte kostky másla na ryby. Další vrstvou by měla být cibule, nakrájená na velké kroužky. Pamatujte, že tato složka by měla být přibližně stejná jako capelin - v tomto případě se vaše kulinářské mistrovské dílo ukáže být neobvykle šťavnaté..

Zbývající část těsta by měla být také srolována a poté zakryta náplní. Připojte horní a dolní část budoucího koláče a uzavřete jej podél okrajů. Aby kůrka dopadla křupavě a červeně, ujistěte se, že vrchní část je pokryta syrovým vejcem. Doporučujeme také několikrát propíchnout horní část vidličkou - skrz vytvořené otvory unikne pára. Pečte koláč v troubě 30-40 minut (nastavte značku na 180 stupňů).

Po vyjmutí pečeného zboží z trouby byste jej měli bez váhání namazat kouskem másla, pak ho zabalit do listu papíru a poté do ručníku - díky tomu bude ještě měkčí..

Určitě se vám bude líbit a rybí kastrol.Podívejte se na podobné recepty

» » Rybí koláč v troubě - pečte rychle a snadno