Nakládané physalis na zimu - recept na chutné vaření s fotografiemi krok za krokem

nakládané physalis na zimu

Popis

Nakládané physalis na zimu chuť je velmi podobná nakládaným rajčatům. Můžete marinovat doma jako samostatný svačinu nebo kromě jiné zeleniny, například s paprikou nebo rajčaty, v našem případě jde o cherry rajčata. V obou případech se však výborně učí. Vzhledem k tomu, že podle této postupné receptury s fotografií je na zimu konzervovaný třešňový květ, exotický předkrm vychází také velmi barevně a krásně..

Chcete-li doma nakládat plody physalis, musíte použít níže uvedené podrobné pokyny s fotografií. Z toho zjistíte, ve které fázi zralosti se bobule doporučují k přípravě tohoto svačinu. Níže uvedený recept také podrobně popisuje informace o vytvoření vynikající marinády pro physalis. Je vhodné připravit náplň pro konzervování ovoce přesně podle receptu, protože jeho chuť se v budoucnu zcela převede na nakládané plody. Kromě toho čerstvý Physalis nechutná velmi příjemně, což znamená, že si na něj musíte jednoduše připravit nejchutnější marinádu..

Pojďme tedy začít vařit!

Ingredience

 • Physalis zelenina - 750 g
 • Cherry 500 g
 • Česnek 1 hlava
 • Kopr 1 svazek deštníků
 • Bobkový list 4 ks.
 • Semena koriandru 12 g
 • Černé pepře 10 ks.
 • Karafiát 6 ks.
 • Ocotová esence 12 ml
 • Granulovaný cukr 45 g
 • Sůl na vaření 25 g
 • Voda 1 l

Kroky

 1. Nejprve si vyberte nezvyklou přípravu doma a vyberte si zralé plody physalis. Když jsou zralé, měly by mít světle žlutou barvu. Poté přiveďte bobule do požadovaného stavu. Nejprve je vyjměte z krabic a důkladně opláchněte. Nezapomeňte blanch čisté ovoce ve vroucí vodě na dvacet vteřin a poté je okamžitě umístit do studené vody. Takový postup je nezbytný, aby se voskový povlak z fyziologické vrstvy vymyl a vycházela veškerá hořkost..

  Physalis žlutá

 2. V případě, že vybrané ovoce je poměrně velké, rozkrojte je na polovinu. Malé plody Physalis by měly být jednoduše nasekány na několika místech a ponechány neporušené.

  rozřízněte physalis na polovinu

 3. Nyní připravte sklenice. Nejprve je ujistěte, že je opláchnete roztokem sody a poté sterilizujte na páře nebo v troubě. Poté vložte bobule do již sterilních nádob.

  sterilizovaný kontejner

 4. Po physalis, poslat stroužky česneku nakrájené na několik kusů. Poté přidejte připravená cherry rajčata do zeleniny.

  konzervování nejrůznějších

 5. Rajčatovou vrstvu přikryjeme další vrstvou physalis a na ní položíme kopr, semena koriandru a také černé pepře a hřebíček.

  koření pro konzervování

 6. Poté naplňte zeleninový blank vroucí vodou, abyste mohli vypočítat přesné množství kapaliny potřebné pro výrobu marinády. Poté nalévejte vodu z plechovek do kastrolu, poté do ní rozpusťte cukr a sůl. Marinádu uvařte, odstraňte z tepla a přidejte do ní potřebné množství octové esence.

  příprava marinády

 7. Potom naplňte sklenice physalis a koření připravenou marinádou přikryjte polotovary víky a odešlete ke sterilizaci ve vroucí vodě, jejíž délka by měla být dvanáct minut, pokud se jedná o půllitrové nádoby.

  sterilizace obrobků

 8. Uzavřete sterilizované občerstvení a nechte jej vychladnout. Poté přesuňte obrobek do chladničky. Nakládaná physalis je připravena k použití za třicet dní. Skladovatelnost takové neobvyklé konzervace dosahuje šesti měsíců.. Dobrou chuť!

  příprava physalis na zimu je připravena


Podívejte se na podobné recepty

» » Nakládané physalis na zimu - recept na chutné vaření s fotografiemi krok za krokem