Broskvový a švestkový kompot

Aby brýle nebyly prázdné a mohly být naplněny krásným šumivým nápojem, stočte na zimu skvělé kompoty! Kompakt broskví a švestek na zimu, jednoduchý recept, pro který se dnes nabízí, fascinuje a přitahuje pozornost. Pokud takový kompot zchladíte a naplníte jej karafou na vrchol, pak každý, kdo to zkusí, určitě požádá o další. Pokud vaříte kompot pouze z broskví, barva nápoje nebude tak jasná. A také švestka doplňuje chuť broskve az nějakého důvodu se navzájem podobají. Ovocné kompoty - jedná se o nápoje z našeho dětství, takže to chci předat svým dětem, takže každé léto připravuji sladké kompoty z různých druhů ovoce, kombinuji je a najímám ty nejlepší a nejneobvyklejší kombinace. I když jsou broskve drahé, stačí si koupit pouze jednu broskev a pouze snížit obsah vody na 1 litr, ale stále budete mít lahodný nápoj, který dodá vašemu menu rozmanitost..

Požadované produkty:


Ingredience
- 300 gramů broskví-
- 200 gramů modrých švestek-
- 250 gramů granulovaného cukru-
- 2,5 litru vody-

Příprava:


Nasekejte broskev
Umývám broskve, abych se zbavil chuchvalců. To bude stačit a není nutné broskve kartáčovat. Broskve jsem nakrájel na plátky a uprostřed jsem odstranil velkou jámu.Rozdělte švestky na polovinu
Švestky rozdělím na poloviny a ze středu odstraním jámu. S švestkami nedělám nic jiného. Poloviny jsou malé, takže je nebudu řezat.


Přidejte cukr
Naliju granulovaný cukr do horké teplé vody a začnu vařit sladký sirup.


Rostlinné ovoce
Po 5 vařích sirupu jsem tam dal všechno ovoce.


Vaření kompot
Vařím broskvový kompot a vypouštěním dalších 15 minut, nápoj se stane bohatým, aromatickým a krásným vzhledem.


Závazek bankám
Právě modré švestky dodají nápoji namodralý růžový nádech. Naliju kompot do sklenic a uzavřete je víky.


Pečetíme banky
Když se plechovky s kompotem ochladily, poslal jsem je do spíž až do zimních mrazů.


Broskvový a švestkový kompot recept
A pak už začnu otevírat sklenici a léčit dospělé i děti! Jak vidíte, je velmi snadné připravit lahodný broskev a švestkový kompot na zimu. Také vám doporučuji zjistit, jak vařit stejně chutné a krásné kompot meruněk s třešněmi a badyánu.
Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Broskvový a švestkový kompot