Kompas černý a žlutý třešňový švestka na zimu

Nápoje jsou v mé rodině velmi oblíbené, takže každý rok kupuji různé druhy ovoce a kombinuji z nich vynikající kompoty. V zimě nemůžete takové kompoty koupit v obchodech. Takové kombinace se dokonce nevyrábějí. A v mé rodině velmi milují třešňové švestky. Ale protože jedna třešňová švestka zanechává bledý nápoj (viz [url = onservashka.ru / 1557 / Kompot_iz_alychi_na_zimu /] kompot cherry švestky [/ url]), kombinuji ji s trnkou. Jedná se o zkříženou švestku s třešňovou švestkou. Lahodné a příjemné ovoce. To také dává kompot krásné barvy. Kompas černý a třešeň na zimu, recept s fotografií, kterou navrhuji, se nevaří tak dlouho, takže zásoby ovoce a vařte lahodné přírodní nápoje pro sebe a vaši rodinu.Ingredience pro výrobu třešňového švestky a kompostu trnky na zimu
Požadované produkty:
- Ternovka (druh švestky) - 200 gramů-
- Cherry švestka žlutá - 150 gramů-
- Granulovaný cukr - 250 gramů-
- Voda - 3 litry-


udělat sirup
Vařte sladký sirup. Nalijte granulovaný cukr do horké vody bez šetrnosti, protože jak trnka, tak třešňová švestka mají kyselou chuť, takže pokud chcete, aby byl kompot sladký, dejte cukr rychlostí nebo dokonce trochu víc, pokud máte rádi sladké nápoje..Opláchněte bobule
Ovoce opláchněte a vložte je do síta, aby z nich voda vytékala. Ještě předtím jsem ani nevěnoval pozornost trnku, ale ukázalo se, že je v nápojích skvělý, takže vám radím, abyste si ji koupili, přestože je středně velká a ne tak atraktivní jako velká maďarská švestka. Také trnky jsou velmi levné..


Přidejte ovoce
Pošlete ovoce do vroucího sirupu, ale dejte pozor, abyste se nespálili.


vařit kompot
Vařte kompot na mírném ohni tak, aby sirup trochu kapal.


nalít do bank
Doba vaření kompostu by neměla přesáhnout 25-30 minut, jinak se ovoce převarí a vznáší se pouze semena. Ovoce musí zůstat nedotčeno, pokud chcete jíst konzervované třešňové švestky a trnky.


sbalte plechovky víky
Mimochodem, konzervované ovoce není o nic méně chutné než čerstvé. Moje dítě je vždy jí. Nalijte horký trnkový kompot s třešňovou švestkou do sklenic.


Kompas černý a třešeň na zimu: recept s fotografií
Zakryjte je víky a nechte je vychladnout.
Chlazené sklenice kompotu vložte na tmavé místo k uložení do zimy.
Dobrou chuť!
Doporučuji také vaření jablko a žluté cherry švestkový kompot.
Podívejte se na podobné recepty

» » Kompas černý a žlutý třešňový švestka na zimu