Cherry-cherry kompot na zimu

Představte si na stole voňavý chutný nápoj. Chci vám ukázat, jak vařit třešňový a sladký třešňový kompot na zimu, recept s fotografií ukáže všechny hlavní body vaření. Jsi připravený?


Ingredience pro výrobu třešňového a sladkého třešňového kompotu
Abychom tedy připravili třešňový třešňový kompot pro deset půllitrových sklenic, musíme si připravit:
- čerstvé třešně - 1,3 kg,
- čerstvé třešně - 1,3 kg,
- granulovaný cukr - 400 gramů.opláchněte bobule vodou
Byly připraveny všechny ingredience potřebné pro práci. A nyní přistupujeme k samotnému procesu výroby cherry-cherry kompotů na zimu. Bereme bobule k pití vždy čerstvé, oškubané stonky, aby šťáva nevytekla z bobulí. Pro takový kompot se doporučuje brát třešně a třešně v množství 50 x 50. Třešně a třešně třídíme. Odstraňujeme shnilé a zmačkané bobule. Odstraňujeme stébla. Omyváme ovoce pod tekoucí studenou vodou. Umístíme je do cedníku nebo síta. Vypouštění vody.nalijte třešně a třešně do dostatečně velké mísy
Třešně a třešně potom nalijte do dostatečně velké mísy. Smícháme je. Pojďme připravit banky. Opařujeme je vroucí vodou nebo sterilizujeme.


vložte připravené třešně a třešně smíšené do sklenic
Připravte třešně a višně smíchané v suchých čistých nádobách. Připravte cukrový sirup v samostatném hrnci. K tomu nalít vodu a rozpustit cukr v něm. K přípravě jednoho litru sirupu potřebujete 280 gramů granulovaného cukru a 830 gramů vody. Granulovaný cukr se míchá ve vodě, dokud se úplně nerozpustí. Potom přiveďte vodu k varu a vařte, sirup asi sedm až deset minut. Naplňte naplněné sklenice připraveným cukrovým sirupem.


sterilizovat po dobu 10-15 minut
Nyní dejte sklenice do velkého hrnce teplé, ale ne horké vody, aby se sterilizovala. Sklenice zakryjeme víky a sterilizujeme je po 10 až 15 minutách varu. Po zpracování jsou plechovky hermeticky uzavřeny čistými víky a pro pomalé ochlazení jsou pokryty silnou přikrývkou nebo dokonce teplou přikrývkou. Poté jsme dali plechovky do chladné, temné a suché místnosti..


Třešňový kompot
Poté, co všechny plechovky s přířezy již vychladly, pošleme je k uložení na chladném, suchém a tmavém místě až do hodiny, kterou potřebujeme..


Třešeň a sladký třešňový kompot na zimu
Polotovary jsou připraveny! Dobrou chuť! Doufám, že se vám recept na třešeň a sladký třešňový kompot líbil na zimu a určitě ho budete používat.

A také doporučuji vařit třešňový rybízový kompot.
Podívejte se na podobné recepty

» » Cherry-cherry kompot na zimu