Klasické a chutné rybí řízečky - jednoduchý recept s fotografiemi krok za krokem, jak vařit s moukou na pánvi

dvě smažené rybí konzervy na salátovém listu na talíři

Popis

Rybí kotlety v konzervách Je chutné a originální předkrm, který doma mohou vařit i nejmladší hostesky. To nevyžaduje velké množství přísad a spoustu volného času a proces vaření se vám bude zdát velmi snadný a jednoduchý, pokud máte po ruce náš recept s fotografiemi krok za krokem..

Velmi chutné a šťavnaté kotlety lze připravit z jakékoli konzervované ryby, ať už jde o sardinky, saury, makrely nebo jiné ryby. Tajemství výroby občerstvení v tom vůbec není, ale skutečnost, že se do konzervované potravinové směsi přidává mouka. To zahušťuje léčbu a nenechává ji rozpadnout.. Je však důležité to nepřehánět moukou, jinak se jídlo může ukázat jako příliš těžké..

Další zajímavý fakt: k přípravě takových kotlet se používá sýr, který se dobře hodí k konzervovaným potravinám. Díky tomu je jídlo měkké a šťavnaté, dodává mu příjemnou chuť a vůni. Klasický recept na tento předkrm zahrnuje použití sýra „Poshekhonsky“, protože se nejlépe hodí pro toto kulinářské mistrovské dílo.

Konzervované rybí kotlety mají poměrně nízký obsah kalorií, takže je můžete jíst bez obav o svou postavu. A můžete si přečíst, jak je vařit doma, v našem jednoduchém receptu s fotografiemi krok za krokem. Toto jídlo bude skvěle vypadat jak na slavnostním stole, tak při rodinné večeři. Pokuste se vyrobit toto jídlo vlastními rukama - a nebudete litovat!

Ingredience

 • Rybí konzervy v plechovce 2 plechovky
 • Kuřecí vejce 2 ks.
 • Poshekhonsky sýr - 100 g
 • Česnek 2-3 zbuchik
 • Mouka 50-60 g
 • Stolní sůl podle chuti
 • Mletý černý pepř podle chuti

Kroky

 1. Po otevření plechovky s konzervovaným jídlem nejprve vypusťte olej tak, aby nedocházelo k žádné vlhkosti. Můžete vložit přísadu do cedníku nebo cedníku, abyste se co nejlépe zbavili vlhkosti.. Poté přeneste rybu do hluboké nádoby a rozdrťte vidličkou..

  kousky konzervovaných ryb v temně modré plastové misce

 2. Poté nastrouhejte tvrdý sýr na jemném struhadle a přidejte jej do nádoby na konzervované ryby.

  kousky rybích konzerv s nastrouhaným tvrdým sýrem v tmavě modré plastové misce na stole

 3. Přidejte stávající kuřecí vejce, mletý česnek s lisem, sůl, pepř a další koření. Poté důkladně promíchejte obsah misek, dokud není směs homogenní..

  konzervované ryby smíchané se strouhaným sýrem v tmavě modré plastové misce se lžičkou

 4. Nyní zahřejte olej v pánvi na střední teplotu a začněte tvarovat placičky. Chcete-li zabránit přilepení směsi na ruce, navlhčete je vodou. Po vytvoření rybích koulí je vložte do oleje tak, aby se navzájem nedotýkaly..

  sedm rybích koláčů, vykostěných v mouce, na pánvi s máslem

 5. Pokrm z každé strany smažte, dokud není zakryta smaženou krustou. Poté můžete přenést konzervované rybí kotlety připravené podle našeho receptu s fotografiemi krok za krokem, na rozdělené talíře a podávat s přílohou. Dobrou chuť!

  dvě smažené konzervované rybí kotlety na talíři pokryté listy salátu


Podívejte se na podobné recepty

» » Klasické a chutné rybí řízečky - jednoduchý recept s fotografiemi krok za krokem, jak vařit s moukou na pánvi