Broskvový džem s pomerančem

Známe chuť běžného ovocného džemu s cukrem z dětství. Ale vždycky chcete rozmanitost. Broskev sám o sobě je voňavé a chutné ovoce. Ale džem Ukázalo se, že se blíží. Je nutné přidat kyselost. Proto navrhuji, abyste udělali broskvový džem. Orange recept vám pomůže snadno připravit na zimu.
Tyto dvě slunečné plody vám během chladného zimního večera poskytnou skvělou náladu. Vaše rodina si bude užívat tento světlý a chutný a hlavně zdravý džem.


Ingredience pro výrobu broskvového džemu s pomeranči
Složení:
- broskve - 1 kg.-
- cukr - 1 kg.-
- oranžová - 1 kus.

Nakupujeme broskve střední velikosti. Měly by být zralé, ale ne přezrálé. Protože je nutné, aby se v počáteční fázi přípravy nerozpadaly.


broskve slupka

Chcete-li odstranit vlasy z broskví, ponořte je do misky s velmi horkou vodou na 1-2 minuty. Poté přeneste do misky studené vody po dobu 5-10 sekund a oloupejte. Zralé broskve dobře oloupejte bez vroucí vody.


broskvový řízek
Rozdělte každou broskev na polovinu a vyjměte jámu. Dali jsme to do mixéru. Poloviny můžete složit do speciální nádoby nebo je můžete rozdělit na několik dalších kusů, abyste rychle dosáhli požadovaného výsledku.


nasekejte broskve mixérem, dokud nebudou hladké
Pomocí tohoto zařízení brouste broskev. Děláme to tak, aby bylo dosaženo jednotné konzistence. Pokud není mixér a broskve se mírně změkčily pod vlivem horké vody, pak můžete broskvový džem vyrobit pomocí obyčejné vidličky nebo mlýnku na maso.


přidat cukr
Vylévat broskvové pyré v hliníkové pánvi, zapálte a přidejte veškerý cukr. Okamžitě jsme se na vysoké teplo, míchat úplně rozpustit cukr.


nasekejte pomeranč mixérem
Souběžně, zatímco se broskvový džem připravuje, můj pomeranč. Neloupejte se, ale jen nakrájejte na kusy. Pokud to nedokážete řezat velmi jemně, můžete jej poslat do mixéru, ale ne celek, ale nakrájet na 4-6 dílů.


přidat oranžovou
Do broskvového džemu přidejte pomeranč. Vařte dalších 1,5 hodiny. Nezapomeňte zamíchat, aby nedošlo k hoření zaseknutého papíru.


Broskvový džem s pomerančem
Banka musí vzít půl litru. Nečistoty umyjte jedlou sodou a opláchněte vodou. Můžete počkat, až zaschne, nebo ho můžete osušit papírovými ručníky a tím odstranit nadbytečnou vlhkost, kterou nepotřebujeme. Nalijte horký broskvový džem do sklenice. Poté přikryjte víčkem a sbalte. Takže náš voňavý broskev s pomeranči je připraven na zimu. Zůstává jen čekat, až se ochladí pod přikrývky, a pak jej na zimu položit na polici s dalšími polotovary. Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Broskvový džem s pomerančem