Broskvový džem na zimu - jednoduchý postupný recept s fotografií, jak vařit doma

broskvový džem na zimu

Popis

Broskvový džem na zimu - nejjednodušší sladkost, pokud jde o počet složek a způsob přípravy. Broskvový džem je považován za nejcitlivější a nej aromatičtější mezi podobnými produkty. Taky je ceněn pro svou hypoalergenitu, což je důležité při výběru jídel pro dívky, které se chystají stát matkami nebo se nedávno staly matkami. Jednoduché, chutné, rychlé a bez přídavku vody - to jsou hlavní výhody výroby broskvového džemu doma. Tento recept je také zajímavý, protože se džem vyrábí z plátků a nevypadá jako pevná hmota. Jakákoli hospodyňka dosáhne tohoto účinku, a to krok za krokem, od fotografie k fotografii a bez větší námahy obdrží lahodný broskvový džem.!

Ingredience

 • Broskve 1 kg
 • Granulovaný cukr 900 g

Kroky

 1. Připravme broskve. Důkladně se umyjte a očistěte od kůže a kostí. Nezapomeňte zvážit ovoce a dát je do nádoby, posypané cukrem ve vrstvách.

  nasekejte broskve

 2. Nechte broskve osamocené po dobu 6-8 hodin, aby šťáva vynikla, a pak broskve vařte v sirupu po dobu 10-15 minut.

  granulovaný cukr v džemu

 3. A znovu zapomínáme na naše broskve, tentokrát po dobu 12 hodin, znovu vaříme po dobu 20 minut, čímž se jam připravuje.

  dělat broskev jam

 4. Dáme horký džem do sklenic, sbalíme ho a otočíme vzhůru nohama. Po ochlazení se můžete přenést na chladné místo a v zimě si užít skvělou chuť zlatého broskvového džemu v plátcích!

  broskev jam v klínech připraven


Podívejte se na podobné recepty

» » Broskvový džem na zimu - jednoduchý postupný recept s fotografií, jak vařit doma