Broskvový džem s pomeranči

Co by mohlo být krásnější než pomeranče a broskve. A společně se neuvěřitelně kombinují. Cítíte to na sobě, když uděláte broskvový džem s pomeranči, recept z fotografie, kterou jsem se tentokrát rozhodl nabídnout. Džem vychází velmi chutně a jeho vůně při vaření přitahuje nejen včely z ulice, ale všechny domácnosti, které nyní a potom chodí do kuchyně a zajímají se, co vařím tak neuvěřitelně. Doufám, že vaše rodina ocení vaši práci, pokud s nimi zacházíte s takovou marmeládou.


Broskvové přísady
Požadované produkty:
- broskve - 500 gramů-
- pomeranče - 300 gramů-
- granulovaný cukr - 400 gramů.nakrájejte broskve
Moje broskve, otřete je ubrousky a oddělte je od semen a nakrájejte na velké plátky, aby bylo pohodlnější procházet mlýnkem na maso.


nakrájejte broskve
Připravené broskve tedy procházím mlýnkem na maso nebo jakýmkoli strojem na zpracování potravin. Technika v tomto případě vám pomůže. Broskvové pyré bude to silné.nasekané pomeranče
Abych zředil jejich hustou konzistenci, přidávám šťavnaté pomeranče. Když jsou pomeranče porézní, kartáčujte je a doporučujeme je před použitím důkladně omýt. Pak jsem nakrájel na plátky tak, aby tyto plátky zapadly do otvoru v mlýnku na maso.


kotleta oranžová
Otočte celé oranžové plátky přímo k broskvím. Díky pomerančové šťávě se hmota okamžitě ztenčí. To však neovlivní kvalitu broskvového džemu..


přidat cukr
Nalil jsem cukr do zkroucené hmoty a nechal jsem ho 5 - 6 hodin, aby se cukr rozpustil.


vařit
Pak jsem dal na sporák a vařit na mírném ohni po dobu 1 hodiny. Přebytečná kapalina se odpaří a bohatý hustý džem zůstane. To je to, co potřebujeme.


dát do sklenic
Horkou broskev a pomerančovou marmeládu jsem opatrně rozložil do sklenic a okamžitě zavřel víka, aby nevycházelo teplo.


přišroubujte víko
Také přikryju sklenice teplou přikrývkou a nechám je pomalu vychladnout až do rána. Ráno jsem připravil broskvový džem s pomeranči na trvalém místě pro skladování až do zimy.


Broskvový džem s pomeranči
Spíž, sklep nebo sklep.
Dobrou chuť!
A ukázalo se, že je jasný, aromatický a chutný meloun jam s jablky.
Podívejte se na podobné recepty

» » Broskvový džem s pomeranči