Jahody jsou červené, velké, čerstvé a sladké se zdravotním přínosem.

Červená jahoda

Velké červené jahody jsou královnou bobulí, jejichž aromatické ovoce má skutečně univerzální vlastnosti..

Složení: Jahoda
Čas do záložky: Jaro, Léto


Výhody pro zdraví jahody

Bobule rostliny obsahují velké množství cukrů, různých vitamínů, vlákniny, kyseliny listové, pektinů, karotenu, železa, vápníku, kobaltu, fosforu, manganu.

Velká jahoda

Fotografie. Velká jahoda

Takové užitečné složky mají léčivý účinek na kardiovaskulární systém, normalizují metabolismus, stabilizují fungování gastrointestinálního traktu: pankreatitida, cholecystitida, žaludeční vředy, střevní infekce, blokovat tvorbu kamenů ve žlučníku, mají pozitivní vliv na onemocnění ledvin a močových cest.

Jahoda

Fotografie. Červená jahoda.

Čerstvé jahody

Fotografie. Čerstvé jahody.

Přírodní jahody v zahradě

Fotografie. Přírodní jahody v zahradě.

Přírodní jahody se již dlouho používají jako antimikrobiální léky k eliminaci nedostatku vitamínů, krvácení z dělohy a dny. Tinktura z bobulí vody se používá jako antiseptikum: s anginou peckou, kloktadlem, stomatitidou, ústy. Čerstvé jahody jsou silnou afrodiziakum. Díky vůni a nesrovnatelné chuti se probouzí ženská smyslnost.

Syrové bobule nelze dlouhodobě skladovat. Jahody musí být před použitím důkladně omyty z písku a přilnavé zeminy. Není třeba odstraňovat stonky, aby bobule neztratily nádhernou vůni a živiny. Jahody se sklízejí v zimě: kompoty, džemy, zavařeniny, zavařeniny. Pokud jsou záložky na zimu vytvořeny správně, bude pro tělo užitečná velká červená sladká jahoda nejen v čerstvém stavu, ale iv zimě.


Podívejte se na podobné recepty

» » Jahody jsou červené, velké, čerstvé a sladké se zdravotním přínosem.