Apple marmeláda. Detailní recept s fotografií

Mnoho lidí miluje sladkosti a někdy je těžké přesvědčit sami sebe, aby jedli méně, protože jsou tak chutní, že? Bylo by však správnější zastavit výběr sladkostí na přírodní produkty. Takže například místo sladkostí můžete svým příbuzným snadno nabídnout přírodní kandované ovoce nebo jednoduše nabídnout lahodný džem nebo ovocné želé..

Apple marmeláda

Takže v této mistrovské třídě vám nabídnu recept na marmeládu z jablek. Bude to velmi aromatické a samozřejmě chutné! Pokud jste připraveni, nejprve musíme připravit všechny potřebné ingredience.

K přípravě jablečné marmelády potřebujeme: 

Jablka - 1 kg,

Granulovaný cukr - 500-700 g,

Vezměte prosím na vědomí, že čím více krystalového cukru, tím silnější bude marmeláda..

Apple marmeláda

Jak začít vařit? Rozumět, jak vyrobit marmeládu z jablek, musíte dodržovat všechna doporučení receptu. K jeho přípravě můžete použít jablka vařené i pečené. Opláchněte jablka tekoucí studenou vodou. Pak nechte vodu odtéct. Pak loupaná jablka oloupeme. Jádro ovoce a semen odstraníme speciálním zařízením. Nakrájejte je na kostky nebo malé kousky.

Apple marmeláda

Rozdrcená jablka vložte do čistého hrnce. Nevyhazujeme kůru a semena. Vložili jsme je do vatového sáčku. Naplňte jablka vodou tak, aby voda jablka mírně pokrývala. Nyní zapálíme pánev. Do vody, kde se vaří jablka, vložte pytel se slupkou, semínky a jádry. Obsahují hodně pektinu, který je nezbytný pro ztuhnutí marmelády..

Apple marmeláda

Poté, co se všechna jablka pod vlivem varu rozpadnou, vypusťte přebytečnou vodu. Potom celou jablečnou hmotu protřete sítem.

Apple marmeláda

Umístěte šťouchanou jablečnou šťávu do pánve. Přidáme cukr v malém množství. Smíchejte hmotu a vařte ji, než je nabídka. Marmeládazabalené za horka do suchých sterilizovaných vyhřívaných nádob, uzavřete je a ochlaďte.

Apple marmeláda

Ovocné želé připraven! Dobrou chuť!

Apple marmeláda

Apple marmeláda


Podívejte se na podobné recepty

» » Apple marmeláda. Detailní recept s fotografií