Rychlé solené okurky v sáčku s jablky. Jak na to - rychlý recept od bakalářského souseda.

Rychlé solené okurky v sáčku s jablky

Naučil jsem se tento úžasný rychlý recept na lehce osolené okurky od souseda. Člověk žije sám, ne kuchař, ale vaří ... olíznete si prsty. Jeho recepty jsou vynikající: rychlé a chutné, protože člověk má spoustu starostí a není dostatek času na problémy s vesnicemi.

Složení: třešňové listy, okurky, petržel, sůl, kopr, černý rybíz, černé pepře, česnek, jablka


A jak rychle vyrobit lehce osolené okurky v sáčku. Poté, co jsem to zkusil sám, sdílím tento jednoduchý recept se všemi čtenáři. Solil jsem okurky na mé dacha, líbilo se mi to a skutečnost, že náplň je studená - není potřeba vařit vodu na solanku.

Okurky

Tento recept na rychlé moření vyžaduje přípravu předem:

- Okurky - 1 kg.,

- Jablka (nejlépe zelené kyselé odrůdy) - 2 ks. (střední)

- Černý pepř - 10 hrách

- česnek - 1 hlava (malý)

- Černý rybíz (list) - 8-10 listů

- Třešňový list - stačí 3 listy

- Kopr a petržel - každá malá banda

- Sůl - 3. stůl. chaty.

- Igelitová taška.

Vaření lehce osolených okurek v balení:

Okurky je třeba umýt a vysušit na ručníku.

Po zaschnutí je třeba okurky nakrájet špízem nebo pouze vidličkou, na okurky můžete také řezat nožem. Tyto manipulace jsou potřebné k rychlému namočení okurky solným roztokem a k rychlému nakažení..

Pak je vložte do plastového sáčku, samozřejmě můžete vzít jakýkoli kontejner. Například sklenice nebo pánev, ale balení je jednoduché a pohodlné.

Okurky posypte kořením a solí přímo v sáčku. Dejte sem jablka nakrájená na malé kousky. Sáček důkladně protřepejte, aby se koření dobře promíchalo s tím, co lehce osolíme a necháme při pokojové teplotě. Po 4-5 hodinách se můžete bavit, protože připravené jsou rychle osolené okurky a jablka.

Rychlé solené okurky v sáčku s jablky

Jsem si jist, že tento jednoduchý a rychlý recept na lahodné okurky lehce osolené nenechá nikoho lhostejným. Takové okurky lze koneckonců vařit velmi rychle: přímo na pikniku nebo před příjezdem hostů.


Podívejte se na podobné recepty

» » Rychlé solené okurky v sáčku s jablky. Jak na to - rychlý recept od bakalářského souseda.