Suché solené okurky: skvělý recept

Lehce osolené okurky Je skvělý předkrm, který patří k tradičním ruským pokrmům. Neexistuje taková hostitelka, která by na začátku léta nechtěla dopřát své domácí křupavé okurky, zejména proto, že jsou připraveny velmi snadno a rychle..
Lehce osolené okurky lze samozřejmě také použít jako přísady do jiných pokrmů, například mnoho sendvičových receptů používá plátky slaně osolených okurek zalévající ústa. Můžete je také přidat do hodgepodge nebo pickle, různých hodgepodge.

Suché solené okurky: skvělý recept

Chceme vám představit skvělý recept suché solené okurky, jsou připraveny neobvykle rychle - za pouhé 2 hodiny a výhoda této metody spočívá v tom, že nemusíte používat žádné nakládané okurky.
Takže na vaření lehce osolené okurky v sáčku musíte vzít 0,5 kg malých okurek, důkladně je umýt, odříznout vrcholy a vložit je do běžného plastového sáčku na potraviny.
Ke stejnému balení by mělo být přidáno množství koření a koření - 2 velké stroužky česneku, nahrubo nasekané, deštník kopru (může být nahrazen bylinkami a koprem), stejně jako velká lžíce soli.
Připoutejte tento sáček dobře a nalepte jej do jiného sáčku, který by měl být také dobře svázán. Okurky nechte na teplém místě k solení.
Během 2 hodin si budete moci vychutnat tak známou a milovanou chuť lehce osolených okurek. Pokud po 2 hodinách nepotřebujete okurky, vložte je do ledničky a dejte je do sklenice - zpomalí to proces moření a okurky nebudou slané.
Podívejte se na podobné recepty

» » Suché solené okurky: skvělý recept