Rychlé lehce osolené okurky - okamžitý recept v sáčku nebo plechovce, budou připraveny jen dvě hodiny před jídlem.

Začneme připravovat lehce osolené okurky podle tohoto receptu přípravou zeleně.

Kopr, vezměte mladé osivo hlavy, petržel, křížový salát, všechno ne moc jemně nakrájejte, sůl, promíchejte a napodobujte tak, aby aroma šlo.

Složení: petržel, řeřicha, okurky, rostlinný olej, sůl, kopr, černé pepře, česnek
Čas do záložky: Léto


Česnek jemně nasekáme a kombinujeme s bylinkami.

Moje okurky, odříznuté "zadky", rozřezané na polovinu, přidejte při řezu spoustu soli. Vložili jsme sklenici „stojící“. Po naplnění nádoby nalijte okurky předem připravenými bylinkami. Pokud nemáte sklenici, nezáleží na tom. Jednoduše můžete dát okurky do plastového sáčku. To neovlivní chuť konečného produktu..

Po úplném naplnění nádoby nalijte 50 - 100 g. slunečnicový olej. Ihned je třeba říci, že je to možné bez oleje, ale chutnější s olejem. Snažíme se nalít slunečnicový olej tak, aby se dostal na co nejvíce našich okurek. Sklenici zavřeme plastovým víčkem a dáme na dvě hodiny do chladného sklepa nebo ledničky.

Uplynuly dvě hodiny - to je vše! Naše nejrychlejší slaně osolené okurky jsou připraveny! Zkontrolujte si, jak jsou chutné, aromatické a křupavé! Podávejte očištěné od zelených nebo s ním. Kdo to má rád.

Vložte solené okurky do dvoulitrové nádoby:

česnek - 1-2 stroužky;

kopr (zelený se semeny) - 20 gr .;

petržel greeny - 20 gr .;

Řeřicha - 20 gr .;

sůl - 2 polévkové lžíce;

rostlinný olej - 50 - 100 g.

Pokud některé momenty při přípravě lehce solených okurek v sáčku nebo nádobě stále nejsou jasné, můžete si podobný recept prohlédnout s videem


Podívejte se na podobné recepty

» » Rychlé lehce osolené okurky - okamžitý recept v sáčku nebo plechovce, budou připraveny jen dvě hodiny před jídlem.