Příprava na zimu. Kompoty

Pokud nevíte, kde najít potřebné přípravy na zimní recepty, kompoty připraveno podle toho, co vás potěší i vaše blízké po celý rok, pak jste přišli na adresu, máme takové recepty a jsme připraveni je s vámi sdílet.

Každá hospodyňka, která ano domácí přípravky na zimu, kompoty jsou hlavním nápojem při nákupu. Jsou vyráběny například z bobulí, ovoce a dokonce ze zeleniny cuketa kompot. Rozmanité kompoty jsou velmi chutné, voňavé a barevné, můžete si takový kompot vyrobit z jakékoli kombinace ovoce a bobulovin, které dozrávají ve stejném období.

džbán s kompotem

Upozorňujeme na recept na takového sladkého polotovary - nejrůznější kompot na zimu z bobulí. Pro takový kompot jsou vhodné nejrůznější bobule: maliny, jahody, černý a červený rybíz, angrešt atd..

Sklizené suroviny musí být dobře umyté, očištěny od větviček, stopek a nečistot, opláchnuty pod tekoucí studenou vodou a převráceny na sítu, aby odtékaly. Poté se bobule položí do předem připravených, čistých, suchých sterilizovaných nádob o 1/3 a naplní se připraveným 70% sladkého sirupu připraveného v poměru 1 litr vody - 700 g cukru. Poté musí být nádoby s obsahem umístěny do nádoby pro sterilizaci a sterilizovány.

Na konci sterilizace musí být sklenice srolovány víky, otočeny vzhůru nohama, zabaleny do teplé přikrývky a ponechány po dobu 24 hodin..

Uložte takový kompot, například jiné nápoje z nákupu kompot z černého rybízu, lépe na chladném tmavém místě.


Podívejte se na podobné recepty

» » Příprava na zimu. Kompoty