Královský salát s červeným kaviárem a lososem - klasický recept s fotografií, jak vařit s červenou rybou

chutný královský salát na talíři, zdobený listy čerstvých bylin

Popis

Carský salát s červeným kaviárem - neuvěřitelně chutné, šťavnaté a velmi chutné jídlo, které se snadno připravuje. Určitě to osloví všechny milovníky mořských plodů. Mnoho žen v domácnosti je obeznámeno s podobným receptem.. Někdy jsou v kompozici obsaženy chobotnice nebo krevety, ale to je věcí vkusu. Nabízíme vám klasickou verzi s vejci z ryb, kaviáru, rýže a kuřecího masa. Výsledkem je, že jídlo je jemné a neuvěřitelně chutné..

Rada! Takový salát lze efektivně připravit pomocí speciálních forem na salát. Alternativou je tvarování salátové hmoty do specifického tvaru. Kromě toho můžete podle potřeby zdobit bylinkami. Takové jídlo je ideální pro slavnostní stůl a stává se jeho hlavní výzdobou..

Pro vaše pohodlí jsme pro vás připravili jednoduchý postupný recept s fotografií. V souladu s tím bude vaření snadné pro každou hospodyňku. Postupujte podle vizuálních pokynů - a jídlo určitě dopadne!

Hodně štěstí s vašimi kulinářskými experimenty doma!

Ingredience

 • Červený kaviár 1 plechovka
 • Sklenice rýže 1
 • Lehce solený losos - 200 g
 • Kuřecí vejce 5 ks.
 • Zelení podle chuti

Kroky

 1. Připravte požadované ingredience. Nechte je na pracovní ploše. Slepičí vejce by měla být ihned vařena natvrdo a umístěna do vroucí a osolené vody.

  jar s červeným kaviárem, vařená kuřecí vejce na talíři a balení s lososem na stůl s červeným ubrusem

 2. Také připravte plátek lehce osoleného lososa odstraněním buničiny z kosti.

  velký kus lehce osoleného lososa

 3. Vařte rýži, dokud se nevaří. Sůl trochu. Jakmile jsou připraveny, je třeba cereálie opláchnout pod tekoucí studenou vodou. Tím se odstraní přebytečný škrob - a rýže se nepřilepí k sobě a okamžitě se také ochladí..

  dušená rýže v misce

 4. Nakrájejte drť z lososa na malé kousky. Kuřecí vejce nakrájejte pohodlně, například pomocí ostrého nože nebo obyčejné vidličky.

  vařená kuřecí vejce, oloupaná a drcená na malé kostky

 5. Otevřete sklenici a vložte kuřecí vejce, ryby, rýži a červený kaviár do společné mísy. Dále přidejte majonézu. Salátovou směs důkladně promíchejte, dokud nebude hladká.

  nakrájený losos, rýže, nakrájená kuřecí vejce a červený kaviár v talíři

 6. Rozložte carský salát s červeným kaviárem, vyrobeným podle jednoduchého podrobného receptu s fotografií, na porcované talíře (můžete použít speciální formulář) a ozdobte bylinkami. Chutný, jemný a jemný pokrm, který se rozpustí v ústech, připraven, můžete sloužit a chutnat. Dobrou chuť!

  hotový královský salát s kaviárem a lososem, ochucený majonézou a zdobený čerstvými bylinkami


Podívejte se na podobné recepty

» » Královský salát s červeným kaviárem a lososem - klasický recept s fotografií, jak vařit s červenou rybou