Třešňový kompot s kamenem na zimu na 1 litr sklenice

Léto a osvěžující kompot lze připravit na zimu a mít k dispozici pouze třešně. Jednoduchost a snadnost výroby takového kompotu se může radovat, proto pokud máte čerstvě sklizené nebo zakoupené třešně, okamžitě začněte připravovat zimní kompot z třešní s kostí na zimu, níže je popsán jednoduchý recept na 1 litr sklenice. Třešeň je soběstačná bobule, takže z ní můžete vyrobit nejen zdravý kompot, ale také lahodný džem. Cherry je světlé bobule, takže všechny polotovary s jeho přidáním jsou bohaté na barvu. Třešně mají navíc příjemnou kyselou chuť, pro kterou získaly popularitu. Přidáním třešní do kompotu si můžete být stoprocentně jisti, že nápoje se ukážou tak chutné, že si je nikdy nebudete vyměňovat za kopie obchodu. V obchodech najdete třešňovou šťávu a kompot, ale jejich chuť se liší od domácích nápojů a ne k lepšímu. Proto během třešňového období, které může trvat celý měsíc, nezapomeňte vyvinout několik plechovek třešňového kompotu. Třešně mohou být brzy, středně zralé a pozdě, takže vždy budete mít čas na přípravu všech receptů: kompoty, zavařeniny a džemy. Vaření kompot je velmi snadné, pokud používáte třešně s jámou. To šetří čas, takže si můžete připravit své domácí jídlo během několika minut. třešňový kompot nejlepší kvalita. Připravme jednoduchý třešňový kompot s kostí na zimu a recept bude na 1 litr sklenice.


Ingredience
Požadované produkty:

- 200 gramů třešní,
- 150 gramů granulovaného cukru,
- 700 gramů vody.Připravte banky

Okamžitě připravte sklenice na kompot: opláchněte nádoby s litrem přidáním sody, dobře opláchněte vodou a párou. Nádoby sterilizuji párou přes konvici. Položil plechovky na čisté hadry a nechal je úplně vychladnout.


Třešně umyjte
Myjeme třešně, odstraňujeme přebytečnou vodu, můžete si dát bobule na papírové ručníky nebo si nechat sít.


Vložte sklenice
Třešně posíláme do připravené nádoby, používáme třešně se semeny. Je to pohodlné, rychlé a snadné. Je dovoleno používat bobule se semeny v kompotech a to se může radovat, protože všechny procesy jsou okamžitě usnadněny a urychleny.


Přidejte cukr
Nalijte veškerý granulovaný cukr do sklenice: 150 gramů cukru stačí na 1 litr sklenice, aby byl kompot příjemný a sladký podle chuti..


Sterilizovat
Nalijte vroucí vodou přes třešně s cukrem, potom vložte kompot do hrnce s teplou vodou a sterilizujte po dobu 15 minut. Dbejte na to, abyste pod skleněnou nádobu vložili kus látky, aby během ohřevu praskla..


Hotovo
Připraveno třešňový kompot přikrýváme víka pomocí speciálního sešívacího klíče. Hotový kompot jsme umístili do chlazené formy pro dlouhodobé skladování ve spíži nebo sklepě. Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Třešňový kompot s kamenem na zimu na 1 litr sklenice