Nový rok nápoje! Apple nealkoholické svařené víno: recept krok za krokem s fotografií

Káva a čaj jsou vynikající nápoje, oteplování a aromatické, ale dnes je necháme na pozadí, dáváme přednost nealkoholické svařené víno z jablek. Takový nápoj lze připravit doma poměrně rychle a jednoduše a potěšit příbuzné nebo přátele s bohatou vůní a vůní, které se okamžitě zahřejí, přenesou do útulné atmosféry, zklidní a dodají dobrou náladu.. 

Jablkovou příchuť si užíváme s dalšími kořením - skořicí a badyánem, bez nich nebude svařené víno kompletní. Také bez citronu se neobejdete, jeho charakteristická chuť je vždy vhodná u horkých nápojů. Zveme vás k přechodu od slov k činům, jděte do kuchyně a připravujte výrobky podle seznamu.

Jablečné nealkoholické svařené víno

Složení:

  1. jablka - 2 kusy.,

  2. jablečná šťáva - 1 sklenice,

  3. voda - 2 skleničky,

  4. tyčinky skořice - 1 ks.,

  5. badyán - 1 hvězda,

  6. citron -? část,

  7. ibišek - 4 listy,

  8. cukr - podle chuti.

Jablečné nealkoholické svařené víno

Apple nealkoholické svařené víno: recept

Vybíráme nejchutnější a nej aromatičtější jablka na trhu, můžete si vzít různé odrůdy, například jabloň nebo broskev. Jablka nakrájíme na dvě poloviny, jádro odstraníme semeny a příčkami, jablečnou dužinu nakrájíme na velké tyčinky.

Jablečné nealkoholické svařené víno

Plátky jablek přeneseme na pánev nebo naběračku, ve které připravíme náš aromatický nápoj. Navrhujeme také přidat zde několik listů ibišku. Za prvé, díky ibišku získá nápoj jemnou příjemnou kyselost a zadruhé dodá nápoji příjemnou barvu.

Jablečné nealkoholické svařené víno

Snažíme se vybrat citron s tenkou kůží, šťavnatý. Nakrájejte na plátky asi čtvrtinu velkého citronu. Předem bez citů citron důkladně omýváme, nalijeme ho vroucí vodou, protože jej přidáváme do nápoje přímo kůrou. Vložte plátky citronu do pánve s jablky a ibišky.

Jablečné nealkoholické svařené víno

Koření jsme také vložili okamžitě. Skořice je zde nesporným lídrem, v kombinaci s jablky dává nejlepší výsledek. Neztrácíme ani zrak badyánu, toto koření je nezbytné pro svařené víno, alkoholické i nealkoholické. Případně házejte pár hřebíčků nebo přidejte kardamom - vše je otázkou vkusu.

Jablečné nealkoholické svařené víno

Nalijte dvě sklenice vody do našeho pánev, také okamžitě nalít do sklenice šťávy. Používáme jablečnou šťávu, nejlépe čerstvě vymačkanou, ale pokud neexistuje odšťavňovač, vezměte si šťávu z obchodu do sáčků. Protože připravujeme přesně svařené víno z jablek, používáme vhodnou šťávu. Vždy si však můžete dát fantazii zdarma, experimentovat s různými šťávami, ovocem a ovocem..

Jablečné nealkoholické svařené víno

Položíme pánev na sporák, zapneme střední teplotu, nápoj zahřejeme, dokud nezačne vařit, pouze jej zahřejeme, ale ne vaříme. Potom vyjmeme dušené maso ze sporáku, nasadíme ho na víko, dáme čas vařit a odhalíme jeho plnou vůni. Trváme na tom asi 7-10 minut.

Jablečné nealkoholické svařené víno

V další fázi zbývá pouze přidat cukr nebo med, což děláme. Vzorek odebereme, teprve poté nalijeme svařené víno do sklenic. Podáváme krásný, aromatický a neuvěřitelně chutný nápoj ke stolu.

Jablečné nealkoholické svařené vínoJablečné nealkoholické svařené vínoJablečné nealkoholické svařené víno

Mají pěkný!


Podívejte se na podobné recepty

» » Nový rok nápoje! Apple nealkoholické svařené víno: recept krok za krokem s fotografií