Vaření dýňový kastrol s tvarohem

Na podzim nejen sklízejí dýně na zimu, Nyní je čas vařit širokou škálu jídel s touto oranžovou zeleninou. Můžete například potěšit svou rodinu chutnou a zdravou dýňová kastrol s tvarohem.

Vaření dýňový kastrol s tvarohem

Aby však jídlo bylo dokonalé z hlediska kulinářské a správné výživy, je nezbytné, aby všechny ingredience byly nejvyšší kvality. Proto je nejlepší koupit tvaroh v obchodech, které si zde objednávají běloruské jídlo ve velkém..
tak, jak udělat tvarohový kastrol a dýně? Do hluboké misky vložte 500 g tvarohu, 0,5 šálku cukru a 3 vejce. Vše dobře promíchejte, dokud nevznikne homogenní hmota..

Přidejte 0,5 šálku krupice a 100 g zakysané smetany, vše opět dobře promíchejte. Odstraňte kůži z jednoho pomerančového ovoce a nastrouhejte 150 g dýně (jemné). Do těsta přidejte dýně a pomeranče a dobře promíchejte.
Forma o velikosti 20–22 cm musí být nejprve namazána máslem, posypána krupicí a poté vylijte těsto. Pečený dýňová kastrol s tvarohem 45-40 minut (zatímco trouba musí být předehřátá na 180 stupňů), dokud není zlatohnědá.
A tady je další recept na toto lahodné jídlo. Přiveďte pár vrstev mléka k varu, přidejte dvě třetiny sklenice krupice v tenkém proudu a vařte ovesnou kaši. Chlad.
Kostky 1 kg dýně a restované v másle, pak se ochladí. Předehřejte troubu na 180 stupňů.
Smíchejte krupici, 500 g tvarohu, 3 vejce, 0,5 lžičky skořice, půl sklenice cukru a špetku soli. Vložte polovinu "těsta" do formy, potom vrstvu dýně a pak znovu tvarohovou hmotu. Zarovnejte a umístěte do trouby.
Podívejte se na podobné recepty

» » Vaření dýňový kastrol s tvarohem