Lahodný smažený pražma - postupný recept s fotografií, jak vařit celé ryby se zeleninou na pánvi doma

čtyři smažený pražma, dušené mrkvové plátky, posypané mletým pepřem, na bílé desce na stole se dvěma polovinami citronu a zelenou cibulkou

Popis

Smažený pražma Je neuvěřitelně chutné, šťavnaté a velmi chutné jídlo, které nabízíme s voňavou mrkvovou náplní. K tomu je vizuální fotografický recept navržený krok za krokem. Je pohodlné a snadné na něm vařit, nevzniknou žádné potíže.

Obsah kalorií smažených pražma je 138 kcal na 100 gramů. Nebojte se zahrnout jídlo do svého jídelníčku, nebude to poškozovat vaši postavu, pokud bude konzumován moudře. Můžete si ji podávat se zeleninou nebo oblíbeným příkrmem, nebo si ji můžete servírovat samostatně.

Pojďme tedy začít vařit jídlo z ruské kuchyně, které si jistě užijí i labužníci. Postupujte podle pokynů v postupném fotopříslušenství a postupujte podle tipů. Určitě uspějete. Uložte recept v kulinářské prasátko, jídlo se ukáže být tak chutné, že budete chtít vařit více než jednou.

Hodně štěstí s vašimi kulinářskými experimenty doma!

Ingredience

 • Rybí pražma - 1 kg
 • Mrkev 1–2 ks.
 • Mouka 100 g
 • Stolní sůl podle chuti
 • Koření podle chuti
 • Rostlinný olej na smažení

Kroky

 1. Chcete-li vařit smažený pražma pomocí postupného fotografického receptu, musíte se nejprve starat o ryby. Vyčistěte ji z vnitřku a důkladně ji umyjte. Poté sůl, pepř a přidejte koření podle chuti..

  šest čerstvých pražiček, posypaných kořením, na prkénku na stole pokrytém utěrkou

 2. Nyní oloupejte a umyjte mrkev. Nastrouhejte ji na střední nebo jemné struhadlo. Poté dejte zeleninu na pánvi s ohřátým slunečnicovým olejem, přidejte nějaké koření a smažte, dokud nezměkne. Poté vypněte teplo a nechte mrkev vychladnout.

  smažená strouhaná mrkev v pánvi s olejem

 3. Plňte pražma smaženou mrkví.

  šest čerstvých pražiček plněných restovanou mrkví na prkénku na stole pokrytém utěrkou

 4. Nalijte trochu mouky na talíř a hodte do ní ryby. Dávejte pozor, abyste nevylili náplň. Nyní musíte poslat pražma smažit na pánvi s vyhřívaným rostlinným olejem. Na obou stranách by se měla tvořit zlatá kůra a buničina by měla být měkká a něžná.

  tři malé pražma plněné mrkví v pánvi s máslem

 5. Smažený pražma, který jsme uvařili výhradně podle postupného fotografického receptu doma, je připraven. Zbývá ji položit na talíř, ozdobit mrkví a citronem, posloužit a nakonec zkusit. Případně posypte oblíbeným kořením. Dobrou chuť!

  pět malých pražených pražiček na talíři s opečenými mrkvovými plátky, dvě poloviny citronu na stole pokryté kostkovanou čajovou utěrkou


Podívejte se na podobné recepty

» » Lahodný smažený pražma - postupný recept s fotografií, jak vařit celé ryby se zeleninou na pánvi doma