Vaření kuřecí řízek v pomalém sporáku

V poslední době se o manželky zajímá mnoho, jaká jídla lze vařit ve vícebarevném zařízení, protože v kuchyni mají „zázračného pomocníka“. V naší dnešní publikaci vás naučíme, jak vařit kuřecí řízek v pomalém hrnci.

Vaření kuřecí řízek v pomalém sporáku

Tento recept, stejně jako jiné recepty na multicooker Redmond, významně ušetří váš čas v kuchyni a „při výstupu“ získáte skvělé dietní jídlo - šťavnaté a chutné.
Začněme s tím, že dané kuřecí řízek recept v pomalém sporáku zahrnuje moření v lehké sójové omáčce, proto není nutné maso předem solit. Kuřecí řízek umyjte a osušte. Marinujte po dobu nejméně dvou hodin v lednici, ale můžete také přidat své oblíbené koření, jako je kari nebo směs paprik..

Dejte vícebarevný režim do režimu „pečení“, vložte filé do misky a pokuste se nechat prázdné kousky mezi kousky masa, jinak se jednoduše „upeří“ do pevné hmoty. Uvědomte si, že do misky „zázračný pánev“ nemusíte přidávat žádný olej, což je velmi důležité pro ty, kdo mají dietu. Pečte na jedné straně po dobu 10 minut, pak se otočte a vařte, aniž byste se otáčeli dalších 25 minut. Kromě toho se multicooker sám již přepne do režimu „topení“ - nechte maso trochu zapadnout.
Takto jste vařili dietní jídlo v pomalém sporáku - zbývá jen získat filet, nakrájet jej na plátky a podávat na stůl s nějakým zeleninovým salátem. Kromě toho můžete také posypat kuře tmavou sójovou omáčkou nahoře, ale toto je možnost pro amatérky.
Na základě materiálů z https://recepty-multivarki.ru
Podívejte se na podobné recepty

» » Vaření kuřecí řízek v pomalém sporáku