Apple pyré s kondenzovaným mlékem

Zkoušel jsem mnoho různých domácích sladkostí na zimu. Co pouze konzervuje a zasekává, zasekává a marmelády Nedělala jsem domácí šťavnatá jablka. Ale tohle - šťouchaná jablka na zimu, recept na kondenzované mléko, se kterým jsem loni narazil docela náhodou. Abych byl upřímný, neodvážil jsem se to hned vyzkoušet, hodně bylo trapné - jak ingredience, tak technologie vaření, jak se mi zdálo, nebyly daleko od tradičních.
Ale zvědavost mi stále dávala lepší mysl a já jsem se rozhodl udělat část tohoto pyré pro vyzkoušení. Ach, jak jsem poté v zimě litoval, že jsem vařil jen dva půl litry této lahodnosti, nemáte tušení! Protože jsem prostě neočekával tak originální chuť od domácího jablka. Je to jen bláznivá kombinace akcentů z jedné příchuti na druhou..
Určitě by takové pyré mělo vynikající náplň pro koláče a rohlíky, jak to bylo ve skutečnosti uvedeno v časopise, ve kterém jsem četl tento recept. Ale k tomu jsem se nedostal: jakmile jsem otevřel první sklenici lahůdek, my tři jsme ji najedli na čaj, jen jsme ho rozložili na čerstvý cop. Děti se rozhodly o osudu druhé plechovky, když chtěly sladké.
Tento rok jsem proto odhodlaný vařit tuto lahodnost tak, aby stačilo jen na jídlo a na koláče..
Výroba takových bramborových brambor je obecně snadná, stačí si připravit jablka (oloupat, vystřihnout semínka a semena a poté nakrájet na plátky), vařit je v sirupu a rozmíchat v mixéru. Poté přidejte vařené kondenzované mléko, znovu vařte a dejte hmotu do sklenic.
Z uvedeného receptu pocházejí 2 plechovky s kapacitou 500 ml.


Přísady pro výrobu jablečného pyré na zimu
Složení:
- šťavnaté jablko (loupané) - 1,5 kg
- cukr (bílý krystalický) - 1 lžíce.
- vařené kondenzované mléko - 1 b.


jablka, slupka a kotleta
Nejprve se vraťme k jablkům. Jedná se o jednoduchý proces, ale bude to vyžadovat monotónní zpracování loupacích jablek (je lepší to udělat se speciálním loupačem zeleniny). Pak jsme nakrájeli jablka a odstranili semenné lusky semeny. Ovoce jemně nakrájíme a vložíme do vhodné nádoby.
Naplňte jablka vodou tak, aby je pokryla asi polovinou.


Jablka vařte při mírném varu
Jablka vařte na mírném stupni, dokud nejsou zcela vařena. Doba vaření závisí na odrůdě jablek.


přerušíme jablka do homogenního pyré
Nyní pomocí ponorného mixéru přerušíme jablka do homogenního pyré.
Přidejte bílý cukr a vařte kondenzované mléko rychlostí.


Dobře hněteme pyré
Pyré dobře promíchejte a vařte asi 15 minut.


dát do sklenic
Potom přesouváme sladkou hmotu přes skleněné nádoby před sterilizací a uzavřete je víky.
Nezapomeňte je zabalit přikrývkou - pyré to pomůže déle vychladnout, což přispívá k dalšímu uchování produktu.
Chlazené pyré přeneseme do spíž a pozveme přátele na čajový večírek. Také vám doporučuji, abyste se naučili, jak se připravit šťouchané meruňky, je to také snadné a chutné.


Apple pyré pro zimní recept s kondenzovaným mlékem
Dobrou chuť!
Podívejte se na podobné recepty

» » Apple pyré s kondenzovaným mlékem