Lahodný salát s ananasem, konzervovanými houbami, kuřecím masem, vejci a sýrem - recept s fotografií, jak vařit

široký talíř s hotovým ananasem a žampionovým salátem, zdobený žampiony a bylinkami, vedle něj jsou vidličky a stojany na měkké žluté nádobí

Popis

Ananasový a žampionový salát - originální jídlo italské kuchyně, kterou milují dospělí i děti. Na narozeniny, svátky a různé oslavy se často připravuje jednoduché jídlo. Kromě toho lze výrobky obsažené ve složení snadno najít v supermarketech, obchodech a dalších místech. Každá hostitelka, i nezkušená, se s přípravou tohoto jídla vyrovná. A výsledek nebude dlouho trvat. Proto si nezapírejte potěšení a připravte si jídlo doma. Dopřejte sobě i svým blízkým. Existuje mnoho receptů a metod přípravy, ale řekneme vám a ukážeme vám, jak si vyrobit nejlepší salát.

Salát obsahuje konzervované ananasy a nakrájené houby. Při nákupu těchto produktů věnujte pozornost datu výroby, výrobci a datu expirace. Pokud chcete získat kvalitní a uspokojující jídlo, je to opravdu velmi důležité.

Připravuje se jídlo na bázi kuřecího masa. Použijte jakoukoli část kuře. Může to být filé, prsa nebo kuřecí stehýnka. Hlavní věcí je řádně se připravit a dodržovat postupné fotografie receptury a vše dopadne dokonale.

Přidejte sýr na koření. Vyberte si kvalitní tvrdý produkt. Můžete použít ruštinu, goudu, nizozemštinu nebo parmezán. Tyto možnosti jsou nejlepší a dokonale doplní vaše jídlo krémovou chutí..

Pro oblékání si vezměte majonézu nebo středně tukovou zakysanou smetanu. Ještě lépe, smíchejte obě složky a dostanete jemný a zalévající salát s konzervovanými ananasem a žampiony..

Nezapomeňte na cibuli a vařená kuřecí vejce. Kombinace všech ingrediencí nenechá nikoho lhostejným a každému se to bude líbit. Neztrácejte tedy chvilku času! Udělejte si italský salát s plátky ananasu a konzervovanými houbami doma. Pouze na našem webu se můžete seznámit s podrobným receptem s fotografií.

Začněme vařit!

Ingredience

 • Kuřecí vejce 5 ks.
 • Cibule 100 g
 • Konzervovaný ananas - 250 g
 • Kuře 300 g
 • Konzervované žampiony - 200 g
 • Stolní sůl podle chuti
 • Mletý černý pepř podle chuti
 • Sýr 150 g
 • Majonéza 60 g
 • Ocet 2 lžíce.

Kroky

 1. Připravte si vše, co potřebujete k přípravě chutného jídla. Maso uvařte. K tomu vezměte pánev a do něj nalijte vodu a sůl, vložte kuře do nádoby a vařte 50-60 minut (do měkka). Poté maso vypusťte a chlazte, nakrájejte na malé kousky a vložte do misky. Poté otevřete plechovku konzervovaných hub a zalijte přebytečnou tekutinu.. Pokud je to nutné (pokud jsou houby příliš velké), nakrájejte je na malé kousky. Převeďte na talíř. Poté marinujte cibuli. Nejprve ji očistěte, opláchněte ji pod tekoucí vodou a nakrájejte na půl kroužky. Přeložte do samostatné mísy a zakryjte octem a vodou. Po 20 minutách vypusťte tekutinu a přeneste zeleninu do budoucího salátu.

  zářivě žlutá deska s nakrájenými konzervovanými žampiony, kuřecím masem a cibulí na stole s kostkovaným ubrusem

 2. Otevřete plechovku ananasu. Nakrájejte je na malé kousky, jak je znázorněno na postupné fotografii receptu, a odešlete je na talíř..

  houby, cibule, kuřecí a ananasové plátky v tmavě žluté desce

 3. Vařte 5 kuřecích vajec. Vložte je do hrnce, naplňte je vodou a dejte na sporák. Přibližná doba vaření po vaření - 10 minut. Poté vypusťte tekutinu a oloupejte vejce. Chop jakkoli a přidat k jídlu.

  strouhaná vařená vejce v talíři s ananasem, žampiony a kuřecím masem

 4. Nyní připravte tvrdý sýr. Za tímto účelem vezměte strouhadlo a nastrouhejte jej na středně strouhance přímo do mísy na salát..

  jemně nastrouhaný sýr v salátu v tmavě žluté desce

 5. Dochutíme majonézou nebo zakysanou smetanou. Dochutíme solí a pepřem. Podáváme lahodné jídlo u stolu. Takže italský salát s ananasem a žampiony je připraven doma. V případě potřeby ozdobte bylinkami. Jíst jako samostatné ošetření nebo doplněk se svým oblíbeným přílohem. Doufáme, že vám tento podrobný recept na fotografie byl užitečný. Vyzkoušejte, jak chutný a uspokojivý je salát. Dobrou chuť!

  salát z hub, sýrů, vajec, ananasu a kuřecího masa oblečeného s majonézou v zářivě žluté desce


Podívejte se na podobné recepty

» » Lahodný salát s ananasem, konzervovanými houbami, kuřecím masem, vejci a sýrem - recept s fotografií, jak vařit