Klasický gluttonový salát s kuřecím masem, mrkví a okurkami - jednoduchý postupný recept s fotografií

hluboká průhledná mísa s glutton salátem s kuřetem na dřevěný stůl

Popis

Obzhorka salát s kuřecím masem - originální slavnostní jídlo, které milují dospělí i děti. Na narozeniny, svátky a různé oslavy se často připravuje jednoduché jídlo. Kromě toho lze výrobky obsažené ve složení snadno najít v supermarketech, obchodech a dalších místech. Každá hostitelka, i nezkušená, se s přípravou tohoto jídla vyrovná. A výsledek nebude dlouho trvat. Proto si nezapírejte potěšení a připravte si jídlo doma. Dopřejte sobě i svým blízkým. Existuje mnoho receptů a metod přípravy, ale my vám řekneme a ukážeme vám, jak vyrobit nejlepší klasický salát.

Toto jednoduché, ale chutné jídlo zahrnuje kuřecí filé. Toto jemné a šťavnaté maso dokonale doplní vaše jídlo a učiní ho mnohem chutnějším. A v kombinaci s cibulkou a mrkví si olíznete prsty. Při výběru kuřecí filé dávejte pozor na vůni a barvu produktu. To je velmi důležité, pokud si chcete připravit nezapomenutelný salát..

Nakládané okurky jsou zodpovědné za pikantnost v misce. Dají mírnou kyselost a příjemnou vůni. K oblékání používejte klasickou majonézu s nízkým obsahem tuku s černým pepřem a solí.

Jak připravit klasický salát "Obzhorka" s kuřecím masem, mrkví a okurkami doma tak, aby to opravdu dopadlo chutně a chutně? Pomůžeme vám tento úkol zvládnout. Na našem webu najdete podrobný recept s fotografií.

Začněme vařit!

Ingredience

 • Kuřecí řízek - 400 g
 • Cibule 2 ks.
 • Mrkev 2 ks.
 • Nakládané okurky 4 ks.
 • Majonéza 3 lžíce.
 • Stroužky česneku 2
 • Stolní sůl podle chuti
 • Bobkový list 1 kus.
 • Mletý černý pepř podle chuti
 • Rostlinný olej 2 lžíce.

Kroky

 1. Nejprve připravte všechny produkty potřebné k vaření, které jsou součástí "Obzhorky".

  vařený kuřecí řízek v hluboké bílé misce, rostlinný olej v láhvi, dvě třepačky soli, talíř s majonézou, vedle čerstvé loupané mrkve, cibule a nakládané okurky

 2. Potom vezměte cibuli a mrkev, oloupejte je a opláchněte je pod tekoucí vodou. Nakrájejte cibuli na tenké půlky a nastrouhejte mrkev nebo nakrájejte na proužky. Nalijte rostlinný olej do pánve a umístěte nádobu na sporák. Předehřát na požadovanou teplotu a začít smažit zeleninu. Vařte, dokud cibule není průsvitná a mrkev není měkká.

  jemně nastrouhanou mrkev a nakrájenou cibuli na půl kroužků na pánvi

 3. Vařte filety. K tomu nalít vodu do kastrolu, dát maso do nádoby. Přidejte sůl a bobkový list. Vařte 40 minut. Pak vypusťte a ochlaďte kuře. Nakrájejte na malé kousky, jak je vidět na receptu krok za krokem fotografii.

  kuřecí řízek nakrájený na malé kousky na dřevěné prkénko

 4. Nakrájejte 3 až 3 okurky na malé kostky.

  nasekané okurky na dřevěné prkénko

 5. Začněte zdobit jídlo. Vezměte si pěknou salátovou misku, rozložte vrstvu opečené zeleniny, nakrájené okurky, kuřecí řízek a sezónu s majonézou. Ochutnejte solí a pepřem. Podle potřeby přidejte česnek.

  průhledná hluboká salátová mísa se salátem z okurek, cibule, mrkve a kuřecího masa, oblečená s majonézou a černým pepřem

 6. Důkladně promíchejte a podávejte na stůl chutný pokrm. Takže klasický salát "Obzhorka" s kuřecím masem je připraven! Vyzkoušejte, jak je to chutné a uspokojivé. V případě potřeby ozdobte bylinkami. Slouží jako samostatné ošetření nebo doplněk s přílohou. Dobrou chuť!

  hotový salát v hluboké průhledné salátové misce na dřevěný stůl


Podívejte se na podobné recepty

» » Klasický gluttonový salát s kuřecím masem, mrkví a okurkami - jednoduchý postupný recept s fotografií