Velikonoční tvaroh - recepty s fotografiemi. Skutečný džem! Jak vyrobit chutné tvarohové velikonoce?

Velikonoce jsou hlavním velikonočním léčením tradičně připraveným na Kristovo zmrtvýchvstání. Musí mít zvláštní pyramidální tvar. Proto pro své formování používají speciální polotovary - pasochnity. "Velikonoční tvaroh "recept na rozdíl od běžného pečiva se podává jako surová pochoutka nebo se vaří. Hlavní složky tvarohu ošetřují: mastný (country) tvaroh, zakysaná smetana / smetana, vejce, cukrový písek.

Jako doplněk se používá med, kondenzované mléko, kandované rozinky, sušené ovoce, bobule, sušená máta. Obecně platí, že všechny složky, které dávají obvyklou masu tvarohu pikantnost, sladkost, aroma. Na první pohled je příprava tohoto ošetření velmi jednoduchá, ale má své jemné jemnosti, bez nichž Velikonoce nebudou chutné.

Velikonoční tvaroh - recepty s fotografiemi. Krok za krokem recepty s fotografiemi

Tvarohové Velikonoce. Syrová klasika


Tvrdí, že léčba se podává syrová, tvarohová jako surovina pro chutné recepty na tvarohové koláče jsou vybírány obzvláště pečlivě. Určitě musí být nejvyšší kvality, mírně mastný, nesmí mít nepříjemný (živočišný) zápach.

A vždy nejčerstvější! V ideálním případě si vybírají rustikální domácí tvaroh, ale pokud není možnost ho koupit, používají jeden z nich. Jedna i druhá verze tvarohu se natírají na sítu pro hladkou konzistenci a nasycení vzduchem, šlehačkou. Krém / zakysaná smetana je nutná pro nejvyšší obsah tuku - 20,30%. Rozinky jsou předem namočeny na otoky a opláchnuty.

Velikonoční tvaroh - recepty s fotografiemi. Krok za krokem recepty s fotografiemi

Seznam produktů „Velikonoční tvaroh - recept s fotografií krok za krokem" zahrnuje:

- 1 kilogram tvarohu,

- 150 ml smetany,

- 3 surové žloutky,

- 200 g cukrového písku,

- špetka kamenné soli,

- sklenici vybraných rozinek,

- sušené ovoce.

Čerstvý tvaroh se smíchá se smetanou (zakysanou smetanou). Přidejte žloutky se šlehačkou a solí. Kapalina je vypuštěna z předem namočených rozinek a bobule jsou posílány do tvarohové hmoty.

Dále je cedník obložen gázou a umístěn do široké nádoby. Do něj vložte směs tvarohu s přísadami, lehce jej stlačte a přikryjte volným okrajem gázy. Horní část je naložena improvizovaným lisem. Obrobek se odebere na jeden den v chladu. Následující den se cedník se zmrzlým tvarohem pečlivě promění na talíř.

Ready Easter je zdobeno sušeným ovocem. Je vhodné použít naVelikonoční tvaroh "klasický recept." speciální rozštěpené formy, které komprimují tvarohovou hmotu ve formě pyramidy a současně vám umožňují odstranit přebytečnou syrovátku.

Velikonoční tvaroh - recepty s fotografiemi. Krok za krokem recepty s fotografiemi

Tvarohové Velikonoce. Tsarskaya


Pokračuje “Velikonoční tvaroh - recepty s fotografiemi»Pivovarská metoda. Mezi recepty na tvarohové koláče se liší složitostí a považuje se za pracnější. Pudinkový dort se připravuje z následujících složek:

- 0,5 kg domácí tvaroh,

- 200 ml krému (ne zeleninový),

- 3 vejce,

- 100 g másla,

- 120 g granulovaného cukru,

- špetka kamenné soli,

- 10 g vanilkového cukru,

- 50 g sušených meruněk a ořechů.

Zvláštnost vaření královských Velikonoc není o nic obtížnější než péct velikonoční dort. Nejdůležitější je vybrat a připravit všechna potřebná jídla po ruce. Zvláštní pozornost věnujte tvarohu: extrémně čerstvý, maximální mastný produkt! Pokud je „surový“ ze skladu, je vytlačen, protože obsahuje hodně kapaliny.

A tvarohová hmota pro velikonoční ošetření by měla být lehká, s jemnou texturou. Tírá se na sítu smíchaném s měkkým máslem. Vejce se bijí vanilkou, pískovým cukrem a smetanou, zahřívají se k varu při nízké teplotě. Aby se ingredience nevařily, neustále se míchají a když se objeví první bubliny, nádobí se odstraní ze sporáku. Vaječná hmota se ochladí.

Velikonoční tvaroh - recepty s fotografiemi. Krok za krokem recepty s fotografiemi

Na "Tvarohový dort na Velikonoce "recept s fotografií sušené ovoce (je-li přidáno) se promyje a ošetří vroucí vodou. Abyste se vyhnuli nadměrné vlhkosti, nechte jej vyschnout na ubrousku. Ořechy se suší a nasekají. Kandované ovoce se naseká na malé kostky. Přísady spolu s krémem se nalijí do tvarohu a promíchají.

Pasochnitsa je pokryta gázou, plněná tvarohem s přísadami a pokrytá talířem. Dali mu trochu útlaku. Forma se udržuje v chladničce po dobu 24 hodin. Velikonoce jsou vyjmuty nejdříve o den později. Umístěný na krásné jídlo, odstranit gázu, zdobí posypeme nebo čokoládové lupínky.

Velikonoční tvaroh - recepty s fotografiemi. Krok za krokem recepty s fotografiemi

Tvarohové Velikonoce. Žádná vejce


Četné “Velikonoční tvaroh - pečení - recepty»Pomozte připravit různé pochoutky na Velikonoce. Důstojnost navrhovaných Velikonoc recepty na dorty v pomalém hrnci nedostatek pečení. To je obrovské plus této metody. Ukázalo se, že bez vajec si můžete udělat neuvěřitelně chutnou pochoutku..

V tomto případě budete potřebovat:

- 500 g tuku tvaroh,

- půl sklenice zakysané smetany (asi 20%),

- 100 g másla,

- půl šálku granulovaného cukru,

- balíček vanilkového cukru,

- 50 g kandovaného ovoce a půl sklenice sušených rozinek.

Máslo se vyjme z mrazničky na těsto předem, protože v době použití v Velikonoční tvarohový recept krok za krokem mělo by to změkčit. Rozinky jsou namočeny ve vroucí vodě po dobu čtvrt hodiny a poté rozloženy na plátěný ubrousek. Kandované ovoce se také umývá - příliš velké a nepříjemné kousky se nakrájí na malé.

Zakysaná smetana (výjimečně čerstvá, mastná) se šlehačkou vanilky a pískového cukru. Hmota by neměla vydržet dlouho a znovu se šlehačkou úplně rozpustí sladká zrna..

Třete tvaroh, přidejte máslo a zakysanou smetanu „smetana“. Dalším krokem je představení kandovaného ovoce, rozinek. Hněte důkladně. Položte pasochny na talíř, přikryjte gázou a naplňte formu tvarohovým těstem.

Tvaroh musí být zhutněný, pečlivě stlačený. Hmota je pokryta hranami tenká. Je naloženo útlakem, aby přebytečné sérum vyšlo, a přeneseno do chladničky na 12 až 15 hodin. Poté je náklad odstraněn a ponechán “Tvarohový koláč na velikonoční recept v chladu dalších 5-6 hodin. Pro výzdobu můžete udělat polevu na dort nebo jej ozdobte podle vlastního vkusu a uvážení.

Velikonoční tvaroh - recepty s fotografiemi. Krok za krokem recepty s fotografiemi

Variace slavnostních dortů z fermentovaných mléčných výrobků nabízejí zbarvení tvarohové hmoty. S pomocí potravinářských barev je pochoutka vyráběna v jemných krémových nebo šeříkových odstínech, čokoládě, žluté, atd. Vynálezci vynalezli pruhované Velikonoce „3 čokolády“.

Velikonoční tvaroh - recepty s fotografiemi. Krok za krokem recepty s fotografiemi
Podívejte se na podobné recepty

» » Velikonoční tvaroh - recepty s fotografiemi. Skutečný džem! Jak vyrobit chutné tvarohové velikonoce?