Pěstování zelených ve skleníku: správně a rychle

Pěstování zelených ve skleníku Je skvělá obchodní volba. Kromě toho na vašem stole vždy budou čerstvé a vysoce kvalitní produkty, což je také důležité. V létě není těžké ji pěstovat - stačí mít pozemek přijatelné velikosti. Chcete-li však v chladném období pěstovat zelený čaj, musíte si vybavit skleník.

pěstování zeleně ve skleníku: správně a rychle

Pěstování zelených ve skleníku v zimě

Chcete-li pěstovat dobrou sklizeň různých zelených ve vaší oblasti, musíte si vybavit místnost skleníkového typu. Můžete jej vytvořit takto:

1. Protože budete pěstovat plodiny v zimě, nezapomeňte nainstalovat základ.

2. Pomocí dřeva vytvořte rámové struktury.

3. Polykarbonátové desky jsou vhodné jako kryt. Můžete je nahradit starými okenními rámy, které mají mnozí na farmě..

4. Chcete-li vytvořit vhodnou teplotu uvnitř skleníku, zakupte infračervené ohřívače. Pokud je to možné, proveďte ohřev vody.

5. Nainstalujte další osvětlení.

pěstování zeleně ve skleníku: správně a rychle
Budete mít zájem a zelené cibule na zimu, jak se připravit. Dobrá rada pomůže zahradníkům získat první sklizeň.

Pěstování skleníků na prodej

Kopr

Semena kopru namočte v teplé vodě a pak jim dejte čas, aby se „vylíhli“. Bude to trvat asi tři dny. Musíte vyměnit vodu každý den a omýt semena. Po namočení semena na chvíli vysušte. Klíčící semena kopru lze pěstovat na podzim nebo brzy na jaře. Kopr se pěstuje v několika fázích. Tímto způsobem budete mít vždy čerstvé zelené. Kopr je nenáročný, vysévá se v souvislých řadách. Intervaly mezi řadami jsou 30-40 cm. Osivo je zasazeno do hloubky 2 centimetry. Po celou dobu, kdy rostliny klíčí, je nutné půdu navlhčit.

pěstování zeleně ve skleníku: správně a rychle

Zjistěte více o sklizni greenfinches na zimu tady.

Pěstování zeleně ve skleníku jako podnikání

Pekingské zelí a salát jsou skvělé na prodej. Salát lze pěstovat v zemi, nalije do krabic nebo do přírodní půdy, pokud na zimu nezamrzne. Kultura je vysazena v řadách, mezi nimiž je zachována vzdálenost 20 cm, hloubka výsadby je nejvýše jeden centimetr. Optimální teplota ve skleníku je 15-18 stupňů. Po celou dobu růstu by měl být salát zaléván vodou, uvolněna půda, zbavit se plevelů. Hnojení se provádí několikrát složitými hnojivy. Pekingské zelí se pěstuje stejným způsobem. Pamatujte, že než začnete tento problém vážně řešit, musíte se připravit podnikatelský plán pro pěstování zeleně ve skleníku.

pěstování zeleně ve skleníku: správně a rychle
Zvažte také tuto možnost sklízení zelené na zimu.

Pěstování cibule pro zelené ve skleníku

Dokonce i zahrádkáři mohou pěstovat cibuli, protože je nenáročná. Můžete podnikat jak v zimě, tak v létě. Chcete-li získat kvalitní sklizeň, musíte správně vybrat správné odrůdy. "Troitsky" nebo "Spassky" luk je perfektní. Vyberte malé cibule. Jejich průměr by neměl být větší než 3-5 cm.

Vykopat postele dobře, oplodnit je. Je lepší pěstovat cibuli do 15. října, zatímco není silná zima. Luk musí mít čas na vylíčení. Pokud venku zchladne, zakryjte postele slámou nebo vrstvou hnoje. Cibule zůstává v této podobě po zimu. Na začátku dubna nebo na konci března musí být odstraněna vrchní vrstva (izolační materiál) a přistání by mělo být pokryto fólií. Jsou-li sazenice řádně ošetřovány a hnojeny vysokou kvalitou, pak první plody lze získat již začátkem května..

Přečtěte si a informace o petržel na zimu - oblíbené recepty.

pěstování zeleně ve skleníku: správně a rychle
Podívejte se as pomocí "pěstování zeleně ve skleníku" video.

Ve vyhřívané místnosti musí být cibule pěstována v krabicích naplněných zahradní půdou. Doporučuje se smíchat se zahradní půdou. Před výsadbou cibule zahřejte na teplotu 40 stupňů, odřízněte krk. Díky této jednoduché metodě můžete získat vynikající sklizeň. Zasaďte cibuli do hustých řad. Rostlina musí být pravidelně napojena a napájena hnojivy obsahujícími dusík. Během dne ve skleníku je důležité udržovat teplotu 20 stupňů. V noci je přípustné odolat teplotě 20 stupňů.

Pěstování zeleně ve skleníku po celý rok

Rostoucí petržel

Správná půda je důležitá pro sklizeň petrželky. Petržel dobře snáší chladné počasí, takže může být zaseta na konci léta. Před výsadbou rostlin zalévejte brázdy. Pokud pěstujete petržel ve skleníkovém prostředí, je důležité během růstu udržovat teplotu 15 stupňů. K zavlažování použijte metodu kapání. Můžete použít konev nebo sprej. Jak roste, může být plodina řezána ostrým nožem..

pěstování zeleně ve skleníku: správně a rychle

Pěstování okurek, rajčat a bylin ve skleníku je dobrý zisk. Hlavní věc je pečlivě připravit vše a dodržovat základní podmínky pro růst.

Pěstování skleníků v zimě na prodej

Pěstování salátu

Salát je nenáročný závod, má vysoký výnos. Všechny odrůdy jsou vhodné pro zimní pěstování. Stačí jen jednou zasadit salát a pak ostříhat listy. Půda by měla být pravidelně uvolňována a salát by měl být řádně osvětlen.


Podívejte se na podobné recepty

» » Pěstování zelených ve skleníku: správně a rychle