Královský angreštový džem

Královská angreštová marmeláda, recept, pro který navrhuji, mě naučila moje babička. Tvrdila, že si to jednou mohli dovolit jen lidé s modrou krví. Nyní žijeme v době, kdy si každý může dovolit cokoli, hlavní věc je touha! Tak proč se neudělat na procházku a udělat ten nejúžasnější angreštový džem, abych ochutnal jeho pravou královskou chuť a rozpadni se, proč to králové a královny tolik milovali!
Angrešt je mystická bobule, která vypadá velmi neobvykle a má velmi neobvyklou chuť! Podíváte se na ni a nemůžete pochopit: zastřešení plstěných hroznů, zastřešení plstěných melounů ... Zdálo se, že angrešt vyletěl ze stránek pohádky: všechno zelené, pruhované a sladké, jako med.
U angreštů je vzácná kombinace nepřekonatelné chuti a silných léčivých vlastností. Koneckonců, to byla angrešt, který naše prababičky kdysi léčily na anémii, a nyní se používá k léčbě a prevenci rakoviny. Takže si to nemůžete nechat ujít!
Složení:
- 350 gramů angreštu,
- 1 šálek cukruPožadované ingredience
Angrešt velmi důkladně omyjte pod tekoucí vodou. Odstraňte ohony. Vložte angrešt do pánve. Usněte s cukrem.


naplňte cukrem
Pojďme trochu brousit a pak přidáme trochu cukru.


přidejte trochu cukru
Zapálíme to. Můžete přidat trochu vody, aby se džem zpočátku nespálil.


zapálit
Jam uvarte po dobu 40 minut.
Angrešt by měl změkčit a změnit barvu..


uvařte džem
Hotový džem vložte do sklenic.
Pojďme sbalit plechovky víky. Zabalíme sklenice teplou přikrývkou, a když se úplně ochladí, vezmeme je do sklepa.
Získáte tak voňavý a lahodný angreštový džem. A pro skutečné ženy v domácnosti bude recept zajímavý dýňová marmeláda s citronem, lahodný dezert.


angreštový džem
Podívejte se na podobné recepty

» » Královský angreštový džem