Lahodná rybí polévka z tresky - postupný recept s fotografií, jak vařit dietní jídlo se zeleninou pro děti

treska rybí polévka se zeleninou, zdobená nakrájenou zelenou cibulkou, na talíři na stole

Popis

Rybí polévka z tresky - vynikající mezinárodní jídlo, které se připravuje velmi jednoduše a rychle. Obyčejné pracovní dny připravují jídlo doma. Kromě toho lze výrobky obsažené ve složení snadno najít v obchodech. S přípravou tohoto jídla si poradí každá hospodyňka. A výsledek nebude dlouho trvat. Proto si nezapírejte potěšení a připravte si jídlo doma. Potěšení blízkých a příbuzných. Existuje mnoho receptů a metod pro přípravu dobrot, ale my vám řekneme a ukážeme vám, jak vyrobit nejlepší klasickou polévku..

Miska je založena na filet z tresky. Tato nízkotučné, jemné a velmi šťavnaté ryby obohatí vaše jídlo o užitečné vitamíny a minerály, které jsou nezbytné pro lidské tělo.. Vaření takové pochoutky je potěšením. Mrkev, čerstvé cukety, stonek a kořenový celer dokonale doplní ryby. Kombinace těchto produktů potěší každého.

Pro příjemnou vůni a chuť přidejte sušenou majoránku, česnek a samozřejmě oblíbený černý pepř.

Klasická polévka z tresky je pro děti dobrá, protože normalizuje hmotnost dítěte, pomáhá posilovat zuby, vlasy a kosti a také zvyšuje imunitu. Neváhejte proto do dětské výživy zahrnout zdravou stravu..

Jak vařit klasickou polévku z tresky obecné doma? Na našem webu najdete podrobný recept s fotografií.

Začněme vařit!

Ingredience

 • Mrkev 1 ks.
 • Zelené cibule podle chuti
 • Pórek 1 ks.
 • Filet z tresky 400 g
 • Bobkový list 1 kus.
 • Sladká paprika 1 ks.
 • Cuketa 1 ks.
 • Mletý černý pepř 0,5 lžičky.
 • Sušená majoránka - 0,5 lžičky.
 • Česnek podle chuti
 • Celer 4 stonky
 • Kořen celeru 100 g

Kroky

 1. Nejprve si připravte všechny ingredience, které potřebujete k vytvoření chutné polévky. Opláchněte celer a stonek a pór. Pak oloupejte mrkev a umyjte je. Poté odstraňte slupku z česneku. Oloupejte cuketu a opláchněte ji. Otevřete bulharský červený pepř a odstraňte stonková semínka. Zeleninu důkladně omyjte.

  poloviny červené papriky, celeru a stonků, loupaná mrkev, cuketa a hlavy česneku na ploché bílé desce na stole

 2. Opláchněte filé z tresky pod tekoucí vodou.

  dvě poloviny filet z tresky na ploché bílé desce na stole

 3. Připravte koření uvedené v přísadách.

  sklenici soli, sáčky s bobkovým listem, mletým pepřem a majoránkou na stole

 4. Vezměte pánev a vložte do něj nasekaný kořen a stonky celeru, pak mrkev, která je docela hrubě mletá. Naplňte vše vodou a položte na sporák. Vařte asi 5-7 minut na mírném ohni.

  mrkev, celer a stonky, nakrájené na velké kostky v hluboké desce na stole

 5. Poté nakrájejte cukety na tenké půlky, nasekejte pór a nakrájejte česnek na malé kostky. Nasekejte papriku jakýmkoli způsobem. Přeneste uvedené přísady do hrnce. Přidejte bobkový list, trochu sušené majoránky a špetku černého pepře. Snižte teplo a duste.

  nasekané červené papriky a pórek v hluboké desce na stole

 6. Rozmrazte tresku a dobře natřete rostlinným olejem. Vezměte nepřilnavou pánev a položte ji na sporák. Zahřejte na požadovanou teplotu a rybu zlehka smažte, dokud nedosedne na zlatohnědou.

  dva kousky smažené tresky v misce

 7. Poté ji nakrájejte na malé kousky a odešlete na zeleninový vývar. Dochutíme solí podle chuti. Zakryjte a vařte dalších 5-10 minut. Poté přikryjte a odložte stranou. Nechte dušené maso strmé. Podávejte horké po částech. Posypeme nasekanou zelenou cibulkou nahoře. To je vše. Klasická rybí polévka z tresky pro děti je připravena doma! Vyzkoušejte, jak je to chutné, uspokojivé a aromatické. Doufáme, že vám tento podrobný recept na fotografie byl užitečný. Dobrou chuť!

  hotová polévka z tresky se zeleninou a nakrájenou zelenou cibulkou v talíři na stole


Podívejte se na podobné recepty

» » Lahodná rybí polévka z tresky - postupný recept s fotografií, jak vařit dietní jídlo se zeleninou pro děti